Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy z miasta #krakow, oraz wielu innych, nie będę spamować tagami na nocnej, chcę Wam serdecznie podziękować za liczne odwiedziny w moim barze, old fashioned cafe, Józefa 8.
Pierwszym moim gościem który skorzystał z rabatu na hasło #usunkonto, był Jarek, który odwiedził mnie przynajmniej raz jeszcze (nie zawsze jestem na miejscu, więc może więcej).
Kolejnych ciężko wymienić, bo poznałem tylu fajnych ludzi, których dosłownie ciężko zapamiętać z imienia, ale poznałem kilka Waszych historii, i Wy daliście mi pokazać siebie i swój pomysł na życie. Nie spodziewałem się aż tylu pozytywnych słów i ani jednego słowa hejtu. Dziękuję za opinie w Googlach, nic tak nie motywuje jak słowa uznania.
Działam już kilkanaście dni, takie beta testy, ciągle jeszcze jest dużo do zrobienia, doba jest teraz po prostu zbyt krótka, ale działamy.
W piątek mamy takie oficjalne otwarcie, balony, promocje, ogródek letni. W planie mam rozdać 20 litrów swoich nalewek, żeby pokazać że smaki Soplicy lub lubelskiej to nie wszystko.
Mam już skład, prawie cały. Dziewczyny (Ola, Natalka i od dziś Ewa) idąc ideą lokalu, gościnności, swoją pracą powodują że to nie jest tylko miejsce na banie, to jest nasze miejsce.
Jak nic się nie dzieje to gramy w mortal kombat w sali barowej, gadamy, śmiejemy się. Póki co od 12 nic się nie dzieje, ale tu nie chodzi o maksymalizację zysku, nie otwieram od 18, to coś więcej dla mnie. Ktoś zagra z nami?
maliczek - Drodzy Mircy z miasta #krakow, oraz wielu innych, nie będę spamować tagami...

źródło: temp_file2472739631090570396

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W planie mam rozdać 20 litrów swoich nalewek, żeby pokazać że smaki Soplicy lub lubelskiej to nie wszystko.


@maliczek: oczywiście masz koncesje na produkcję alkoholu ( )
  • Odpowiedz