Wpis z mikrobloga

  • 0
tak


@perlamotzna: @farbowanylisek @perlamotzna Ciągle od 3 lat zwlekam, z podejściem do matury z powodu mojego wieku będę dużo starszy od innych, mimo że wyglądam ciągle młodo na 20-25 lat. Straszny wstyd byłoby podejść do matury w tym wieku, choć sam egzamin szczególnie z angielskiego i matematyki nie stanowiłby, dla mnie wyzwania jedynie polski byłby jakimś tam wyzywaniem czy wiecie, czy miałbym takie same arkusze maturalne jak uczniowie,
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Jak te gówniaki są teraz tak wyrośnięte, że w wieku jakoś 22 lat wziąłem udział w rozpoczęciu roku szkolnego, wbiłem do klasy i dopiero jak było poznanie się z wychowawcą i się przedstawiliśmy to mnie typ skojarzył, że "#!$%@?, ja cię kiedyś uczyłem już" xD
  • Odpowiedz
@Orbiter01 poczytaj na stronie cke, kiedyś były dwie formuły jak się zmieniał system szkolnictwa. Teraz to wszystko jest lekko mówiąc rozj*ane po PiSie i likwidacji gimnazjów i zmianach w zawodówkach, ale wszystko będzie na stronie CKE
  • Odpowiedz
Jak te gówniaki są teraz tak wyrośnięte, że w wieku jakoś 22 lat wziąłem udział w rozpoczęciu roku szkolnego, wbiłem do klasy i dopiero jak było poznanie się z wychowawcą i się przedstawiliśmy to mnie typ skojarzył, że "#!$%@?, ja cię kiedyś uczyłem już" xD


to xD

Normalnie podchodź i się nie przejmuj jakimiś randomami młodszymi
  • Odpowiedz
@Orbiter01 ale czemu to wstyd? To żaden wstyd. Na maturę nigdy nie jest za późno ;) I dostajesz te same arkusze, przecież nie będą robić specjalnie dla kogoś inne xD Znam osoby, które w wieku prawie 30 lat zdawały maturę z innych przedmiotów bo stwierdziły, że chcą iść na inne studia
  • Odpowiedz
@Orbiter01 ale dlaczego? Nie rozumiem tego. To nie jest żaden wstyd. Sama skończyłam pierwszy stopień studiów w wieku 34 lat i poszłam dumnie na rozdanie dyplomów i czułam tylko dumę, żadnego wstydu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lonate Jak bym zdał maturę na poziomie podstawowym co powinno być dość łatwe to i tak nie dostałbym się na ciekawe studia takie jak mechatronika za dużo chętnych na jedno miejsce.
  • Odpowiedz
@Orbiter01 czemu zakładasz od razu najgorsze? Byłam najstarsza osoba odbierająca dyplom tam ;) I czuj dumę z swojej chęci zmiany i rozwoju, a nie wstyd
  • Odpowiedz