Wpis z mikrobloga

  • 0
@Waradin Wstyd mi iść do sekretariatu w innej szkole i wszystko wyjaśniać i jeszcze większy wstyd zdawać maturę z osobami o ponad 10 lat młodszymi ode mnie.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: To przez CKE czy tam OKE mozesz załątwić. Jaki wstyd? Zaden. I tak wiekszosc ma #!$%@?. A jak ktoś się bedzie śmiać z tego to nie za dobrze o nim to świadczy.
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Ale ty musisz szkołe powtarzać czy tylko podejść do matury? Masz bardzo złe podejście. Nie przejmuj się nauczycielami czy jakimis obcymi uczniami. Przecież to twoje życie. Mojej matce nauczycielka w liceum powiedziała, że nigdy nie zda matury więc jej nie dopuści, matka zmieniła szkołe i miała na swiadectwie maturalnym 4 i 5. Jakby 40 lat temu posłuchała tej pizz@dy to miałąby dziś dużo gorsze życie. Bardziej powinieneś myśleć jak
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Polski podstawowy jest łatwy, rozwiazuj arkusze, moze sa jakies kursy na yt. Czesc matur rozszerzonych jest obecnie trudniejsza niż np 10 lat temu ale to takie przedmioty jak biologia, chemia, fizyka, moze matma. Podstawa nie jest jakims problemem.
  • Odpowiedz