Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, jezdzil ktos w ODA? Widzialem chyba na tagu jakies narzekania, ale nie pamietam co to dokladnie bylo. Cos o letnich oponach w zimie i lekcewazeniu sprawy przez górę. Tak czy inaczej potrzebuje pracy na cito i to chyba najszybsza mozliwosc. Ktos cos poradzi, dopowie?

#norwegia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Andersen Transport z Tønsberg potrzebuje ludzi, pracuje tam kilku naszych chlopakow, wymagany angielski, mile widziany norweski. Wezmą od razu, jak masz już papiery. Mają dobrze płacone, nie narzekają na sprzęt.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Niestety do Tønsberg mam ponad 2 godziny autem w 1 stronę, ale dziekuje za informację.

@DominiCanes: @Vagabund: moglibyscie podac stawki jakie byly podczas waszego pobytu tam? Podobno rok temu bylo 180kr dla zwyklego kierowcy. Nie wiem natomiast co to dokladnie za stanowisko, ktore mnie interesuje Driver Team Lead position.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Jako, ze nikt nie podal stawki to ja to zrobie. Obecnie kierwcy maja 210, Team Lead 226. Jednak warunki jakies dziwne maja wrecz wbrew prawu w stylu, ze gdy moje dziecko jest chore i dzwonia po mnie z przedszkola, ze musze je odebrac to nie moge tego zrobic dopoki towaru nie rozdam xD

  • Odpowiedz