Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze wspomnienia z lekarskiej komisji wojskowej?

Ja najgorzej wspominam pomiar siły mięśni odbytu tą #!$%@?ą dmuchaną gruszką z licznikiem. Ja jeszcze rowa nie ogoliłem i później musiałem paznokciami ten lubrykant z niego wygrzebywać. I w ogóle, to najgorsze uczucie tego ciepła tej gruszki po poprzednim kolesiu :/ niby są myte, ale...

A po drugie, to jak przy ważeniu jąder tą łyżką ogarną, że walisz kapucyna i dają cię na stanowisko wkładania cewnika w pisiora... też nie przyjemne. Znaczy kumpel mi tak mówił.

A wy jak tam? Ja podobno miałem lajtowo.

Rad-X - Jakie są wasze wspomnienia z lekarskiej komisji wojskowej?

Ja najgorzej wspo...

źródło: comment_Nlob6RWeHUI2gi3g6qqtPcabTJ3stLT3

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Rad-X: nie miałem nic z tych rzeczy. Lekarz zwyczajnie sprawdził moje prącie za pomocą miarki, później szybkie mycie dupy szlaufem i wymaz z odbytu. Może miałem szczęście. Tylko jeden kumpel opowiadał, że mierzyli mu siłę zwieracza.
  • Odpowiedz
@Rad-X: zajebiste i jestem wdzięczny za WKU. Bo na koniec roku szkolnego w klasie maturalnej był jakiś sprawdzian/wypracowanie z Polskiego z jakiejś #!$%@? lektury, po WKU nie było już możliwości przeprowadzić tego sprawdzianu i uszło mi płazem XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Rad-X: Mi stary lekarz dziadek sprawdzał jajca długopisem, który wcześniej trzymał w gębie, potem tym samym długopisem sprawdzał mi odbyt, a na końcu gdy zadawał mi pytania, zamyślony, wsadził sobie ten długopis z powrotem do mordy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rad-X Zasłanianie oka takim lizakiem przy badaniu wzroku, po czym lekarz wazył ci jajka tym samym lizakiem. Bez żadnej dezynfekcji. I do następnego poborowego ten sam lizak. Brrr...
  • Odpowiedz
  • 0
@Rad-X mi lekarz kazał zdjąć majty, odwrócić się tylem, wypiąć. Potem powiedział:

O, nawet widać winogronka

A Ja wtedy do niego:

To se #!$%@? zerwij
  • Odpowiedz