Wpis z mikrobloga

@DorianJS: Nie mam z tym problemu, dopóki Ukraina ma siłę i wolę by walczyć z rosyjskim terroryzmem tak długo zamierzam ta walkę wspierać. Taki mały gest nic nie kosztuje.
  • Odpowiedz
  • 22
Przeciez nikt nie miałby pretensji gdyby ta flaga wisiala tam jeden dzien zeby uczcic jakies wazne wydarzenie jak np w przypadku flagi USA 4 lipca.


@DorianJS: tym ważnym wydarzeniem również dla nas jest trwająca za naszą wschodnią granicą agresja naszego największego wroga na niepodległy kraj. W naszym interesie jest wspieranie Ukrainy w walce z nim nie tylko militarnie i gospodarczo ale również poprzez symboliczne gesty.
Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

@
  • Odpowiedz
W naszym interesie jest wspieranie Ukrainy w walce z nim nie tylko militarnie i gospodarczo


@bombastick: skoro tak bardzo chcesz wspierać to może w takim razie wpłacisz jakąś kwotę na armie ukrainy, ja z mojej strony wpłacę tyle samo
  • Odpowiedz
  • 1
skoro tak bardzo chcesz wspierać to może w takim razie wpłacisz jakąś kwotę na armie ukrainy, ja z mojej strony wpłacę tyle samo


@Ruskitroll123: ja ze swojej strony dalem już tyle ile uważałem za stosowne i nie potrzebuje się tym nigdzie chwalić, polecam również tobie ten styl.
  • Odpowiedz
  • 1
czyli g---o, jesteś gołodupcem który potrafi wydawać tylko czyjeś pieniądze


@Ruskitroll123: masz rację krezusie ale pamiętaj u na w Polsce jest takie powiedzenie "krowa, która dużo ryczy mało mleka daje"
  • Odpowiedz
@bombastick: Formalnie jesteśmy krajem neutralnym. Powinniśmy faszerować Ukrainę bronią, ale całoroczne fetowanie ich na przykład flagą w miejscach publicznych jest głupie. Jak dla mnie tylko na dzień niepodległości Ukrainy i rocznicę wojny z Rosją powinna wisieć tam ich flaga, a nie cały rok. Może jeszcze powinniśmy płacić za naukę ukraińskiego w szkołach?
  • Odpowiedz