Wpis z mikrobloga

Pamiętajmy jak naszym dzieciom przedstawiany jest w szkole obraz Europejskiej pary, lub też małżeństwa. Te kolory nie są dobrane przypadkowo, w każdym kraju jest tak samo. To ma się naszym dzieciom opatrzyć tak długo, aby traktowały to jako normalność na miarę tego, że po nocy przychodzi dzień, bo tak ma wyglądać przyszła Unia Europejska. Nie kryją tego najwięksi euroentuzjaści, którzy oficjalnie wskazują na potrzebę akceptacji imigracji jako lekarstwa na kryzys demograficzny. Taka grupa Spinellego ma to w swoim statucie, należą do niej tacy polscy politycy jak np Róża Thun i Danuta Hubner.
Można obśmiać temat i zbagatelizować ale to się właśnie realizuje.
#polska #imigranci #bekazlewactwa #przypadkowymurzyn
Polejmnie - Pamiętajmy jak naszym dzieciom przedstawiany jest w szkole obraz Europejs...

źródło: 39a70441cda532abc722f64977555dc031ac3c85eef0145b5f24a0b5b0f9715c

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Polejmnie ja to się zastanawiam dlaczego establishmentowi tak na tym zależy. kiedyś czytałem, że im bardziej różnorodne kulturowo jest przedsiębiorstwo, tym mniejsza jest szansa, że powstaną związki zawodowe. na poziomie państwa pewnie jest podobnie - im więcej kultur, tym bardziej podzielone, a co za tym idzie łatwiejsze do kontrolowania społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Polejmnie ciężko mi sobie wyobrazić jak będzie wyglądała Europa w przyszłość, rdzenni mieszkańcy z niska dzietnością z biegiem lat będą stawali się mniejszością w swoich krajach, potomkowie imigrantów będą stanowić coraz większą część społeczeństwa tylko czy zintegrują się, przejmą europejskie wartości czy dalej będą zamykać się w swoich społecznościach bo jak tak to będziemy mieli coraz większy rozłam społeczny i dwa obozy. Afd ma coraz większe poparcie, ludzie zaczynają widzieć wady imigracji
  • Odpowiedz
@Polejmnie: A dasz jakies szczegoly? Mam dwoje dzieci w belgijskich szkolach podstawowych i na nic takiego sie nie natknalem. Z checia bym skonfrontowal i dal znac czy tak jest w rzeczywistosci. Moze jakis tytul podrecznika badz jakies dane, aby zidentyfikowac zrodlo ktrore podajesz?
  • Odpowiedz