Wpis z mikrobloga

Ale by było pięknie jakby plotki się potwierdziły i ten pan wystartował w wyborach prezydenckich () W końcu przywódca na jakiego zasługujemy - oczytany, szanowany, z kontaktami na całym świecie, do tego wpływowy członek grupy Bilderberg. No i mielibyśmy Pierwszą Damę Żydówkę z prawdziwego zdarzenia i ze znakiem jakości US and A, a nie tę podrabianą Kornhauser. Coś cudownego ❤️

#polityka #neuropa #wybory #bojowkaradkasikorskiego
HrabiaTruposz - Ale by było pięknie jakby plotki się potwierdziły i ten pan wystartow...

źródło: sikorski-portal-2024-01-11

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: problemem Sikora może być dotarcie do młodych, bo tak lewicowy i postępowy jak Trzask no nie jest niestety, musiałby znaleźć sposób jak do niego dotrzeć. No i ma już 61 lat. Jednak ogólnie nie byłaby to jakoś zła kandydatura, chyba najlepsza z PO, mam lekkie obawy, że Trzask zdecydowanie zbyt się poczuje i znowu trochę odpuści kampanię, na Warszawę to wystarczyło, ale na prezydenta może być to za mało.
  • Odpowiedz
  • 1
@HrabiaTruposz W 2010 miał szansę, wówczas wybrano Komorowskiego w prawyborach. Teraz chłop jest nie wybieralny. Zrobią na nim negatywną kampanię i nawet drugiej tury by nie było.
  • Odpowiedz
No niech go dadzą za Trzaskowskiego. Tamten już miał szansę i czuję, że znowu mógłby przegrać z jakimś pachołkiem z PiSu


@emerald-city: bez koreańskiej propagandy w TVP i podsłuchiwania szefa sztabu Pegasusem? Raczej wątpię.
Gluptaki - > No niech go dadzą za Trzaskowskiego. Tamten już miał szansę i czuję, że ...
  • Odpowiedz
problemem Sikora może być dotarcie do młodych, bo tak lewicowy i postępowy jak Trzask no nie jest niestety, musiałby znaleźć sposób jak do niego dotrzeć.


@BKZGlamrap: Sęk w tym, że młodzi lewicowi niespecjalnie będą chcieli głosować na kogoś z PO, zwłaszcza po wyborach gdzie widzą że tych lewicowych postulatów niespecjalnie chce im się (dzięki bogu) realizować. Sikorski byłby dużo lepszym kandydatem niż Trzask, który odstrasza każdego kto nie jest fajnopolakiem,
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: szczerze, wyborcą KO/PO nie jestem, mam parę zarzutów co do Trzaska, do Sikora w sumie też się zastanawiałbym, np. w kwestii relacji z Izraelem, bo trochę miękko z nimi postąpił po zabiciu wolontariuszy, nadal ten ambasador bezczelny u nas jest (przy czym od nas nie ma ambasadora w Izraelu), czy tam otrzymywanie kasy od Emiratów. Ale ogólnie, nie wywołuje tak wielu kontrowersji, nie bulwersuje mocno niezdecydowanych, przy czym Trzask
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Nie jarajcie się. Tusk go w 2020 nie wystawił i nie wystawi teraz, bo prezydent ma być dla Tuska jak Duda dla Kaczyńskiego - podnóżkiem-długopisem, nie gościem, który będzie miał swoje własne zdanie i będzie tworzył drugi ośrodek władzy. W 2020 Sikorski poległ, bo jest bucem i zupełnie nie istnieje w strukturach PO (nawet lokalnych), bo jest "lepszy". Choć sam oczywiście uważam, ze bucem moze sobie być, ale prezydentem
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Niby spoko bo też tak kiedyś myślałem, ale szkoda takiego ogarniętego gościa dawać na prezydenta, gdzie dla kraju przysłuży się bardziej jako Minister Spraw Zagranicznych. Łatwiej będzie znaleźć zastępstwo za prezydenta, niż za porządnego ministra.
  • Odpowiedz
  • 0
@HrabiaTruposz była już spucha do tej wizji???
Ten wątek żydowski mi się tylko nie spina w tej historii, jeszcze nikt na tym dobrze nie wyszedł.
I choć szanuje jego żonę i jego tak nie wiem czy to długofalowo było było ok dla PL.
Może obrona terytorium, granic ok ale w zamian za coś nie zrobią tego po to by Polska była silniejsza. Za tym by poszły grubsze układy
  • Odpowiedz
  • 0
@HrabiaTruposz tusk go nie będzie chciał wystawić. Sikorski potrafi być niezależny, a jako prezydent mógłby przestać sluchac glosu partii. A tego na pewno Donek nie będzie chciał. Ani jego partia. Dla mnie szkoda, bo jednak wolę jego od Trzaska
  • Odpowiedz
  • 2
@FrasierCrane this ^ powtarzałem to w 2020 i powtarzam także teraz ( ͡º ͜ʖ͡º) Sikorski już w PiSie pokazał, że ma własne zdanie, więc jako prezydent tym bardziej może pokazać, że mysli inaczej niż partia.
  • Odpowiedz