Wpis z mikrobloga

Baby mają ekstremalnie łatwo w życiu.
Wystarczy że nie żrą ponad miarę i wyglądają z reguły atrakcyjnie.
Czy to naprawdę takie trudne przestać się obżerać i trochę się ruszać?
Ja jakoś jako #przegryw się odchudzam i schudłem już 20kg pomimo że nic oprócz zdrowia na tym nie zyskam xD
#grubaimanlet #heheszki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonserwatywnyMocny: Jak jestes uzalezniony od jedzenia i jest to twoj jedyny sposob na radzenie sobie ze stresem, to tak - bardzo ciezko jest przestac sie obzerac. Sam jestem uzalezniony od slodyczy i juz nie pamietam ile razy probowalem rzucic to gowno. Jesli mam nie jesc slodyczy, to nie moge ich miec w domu.
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: Atrakcyjność mężczyzn to głównie koście I wzrost, z których na obu ma się marignalny wpływ. No i do tego oczywiście większa atrakcyjność przeciętnej kobiety niż przeciętnego mężczyzny.

P------e w jakim to idzie kierunku, chociaż z drugiej strony to może za kilkanaście lat operacje plastyczne będą tak tanie i łatwo dostępne że staną się powszechne na wielką skale
  • Odpowiedz
@akaisterne: Jeśli masz taki problem to polecam Ci to co mi pomogło. Odstaw węglowodany na 3 dni a potem Ci już przejdzie chęć na cukier. Jeśli jednak nie będziesz mógł się opanować to zamiast 10 batoników czy co tam jesz zjedz sobie jednego i na tym zaprzestań. I od nowa 3 dni bez cukru. Mi to pomogło się uwolić od tego gówna i nawet nie mam ochoty jesć nic przetworzonego.
  • Odpowiedz
Jak jestes uzalezniony od jedzenia i jest to twoj jedyny sposob na radzenie sobie ze stresem, to tak - bardzo ciezko jest przestac sie obzerac. Sam jestem uzalezniony od slodyczy i juz nie pamietam ile razy probowalem rzucic to gowno. Jesli mam nie jesc slodyczy, to nie moge ich miec w domu.


@akaisterne: Chodzi o to, że baby mają łatwo, bo wystarczy że schudną, a faceci to nie dość że aby dobrze wyglądać to muszą mieć niski poziom tkanki tłuszczowej to jeszcze posiadać jakąś masę mięśniową, którą trzeba zbudować i utrzymać. Kobieta nie potrzebuje takiej masy mięśniowej wystarczy, że zejdzie z wagi i ma wagę w normie, a jak dodatkowo trochę przysiady porobi, to już wygląda fajnie.
Faceci mają dużo trudniej.

Wszystkie wegle trzeba odstawic, czy tylko
  • Odpowiedz