Wpis z mikrobloga

Nie dziwię się, że polska straż graniczna boi się w samoobronie używać broni, nawet jeśli ich życie jest zagrożone. Myślę, że to już jest po prostu jakaś zryta mentalność przed jakąkolwiek odpowiedzialnością za cokolwiek. Przykład? Nieraz było słychać o tym jak ktoś pojawił się w sytuacji na przejeździe kolejowym pomiędzy dwoma zamkniętymi szlabanami.. co robi często Polak? Woli robić jakieś dziwne manewry żeby oddalić się od torów, ale jednocześnie nie połamać szlabanu, który jest specjalnie zaprojektowany do łatwego usunięcia w razie takiej sytuacji i często w rezultacie zostaje zmiażdżony przez rozpędzony pociąg.

#imigranci #wojna #ukraina #rosja #bialorus #polska #niepopularnaopinia
  • 4
  • Odpowiedz
chciałbyś mieć człowieka na sumieniu?


@lexico: osoby atakujące strażników granicznych przez co trafiają do szpitala ciężko nazwać ludźmi. Takie "osoby" są jak ruscy - rozumieją tylko pięść i kopa więc jestem za strzelaniem do takich osób z gumowych kul i mieć w dupie zdanie jakiś zasranych aktywistów
  • Odpowiedz
Myślę, że to już jest po prostu jakaś zryta mentalność przed jakąkolwiek odpowiedzialnością za cokolwiek.


@Malutor: pogratuluj komunistom a wcześniej niemcom i ruskim którzy terroryzowali psychicznie i fizycznie od setek lat naród polski
  • Odpowiedz