Wpis z mikrobloga

Siedzę już na własnej chacie. 15km od miasta Poznań z widokami na na jezioro i wielkim polem otoczonym lasami. Nie ma to jak na swoim i dziwię się jak wiara potrafi się gnieździć na mieście w tych swoich blokach niezależnie czy to 15 m czy 100m. Ogólnie beka z nich. Z fartem mieszczuchy
#nieruchomosci #panposiadlosci
  • 19
  • Odpowiedz
@Hagy: jak masz dobrą robotę ale nie zdalną to jak masz siedzieć na takim zadupiu, poza tym nie każdy jest przegeywem z wykopu i ma życie towarzyskie siłownia, wyjścia itp.
  • Odpowiedz
@Hagy: nie każdy chce codziennie stać w korkach 4 godziny dziennie, i ogólnie nie każdy chce z pójścia do kina czy restauracji robić wypadu na cały dzień
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@kacappylon: 15km to 25minut jazdy - skąd pół dnia ? Dłużej stoję w korkach w mieście niż stąd do roboty. Chybione argumenty w obu przypadkach - pozdro z twojego 20m kurnika
  • Odpowiedz
@kacappylon: ja trochę nie czaje tej wizji mieszkania na zadupiu sam mieszkam w Warszawie, jadę na tydzień na zadupie i mnie nosi, że tu daleko tu nic nie ma tam do 21:00, jak ktoś tak chcę żyć to spoko ale nie obrażajmy ludzi którzy żyją inaczej
  • Odpowiedz
@Hagy: gościu ostatnio nawet chyba na głównej było, najlepsze miejsce do życia według Polaków to Warszawa, idź tam pokrzyczeć, że twoje zadupie gdzie bociany pionowo startują jest lepsze a wszyscy się mylą
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@DawCioS: no słoik jesteś i tyle. Ja spędziłem pół życia w Berlinie, więc tak życie w twojej pseudo metropolii ma się nijak jak do mojej oazy tutaj już nie mówiąc o prawdziwym City jakim jest Berlin. Z fartem słoju
  • Odpowiedz
@Hagy: no fajnie Tobie to się podoba, rodzice też mają chatę w lesie i mi się tam nie podoba, chcesz mieszkać tam u siebie na wiosce to sobie mieszkaj, nikt nie pytał i tym bardziej to nie jest coś czego ludzie chcą i zazdroszczą
  • Odpowiedz
@Hagy: no i co fajnego jest w mieszkaniu na takim wygwizdowie? mam mozliwosc pracy zdalnej, zona tez ale nie zamienilbym swoich 117m przy metrze na dom na zadupiu , bo to skomplikowaloby nam tylko zycie. starszy bombelek chodzi juz sobie sam do szkoly, 6 min z buta bez przechodzenia przez zadne ulice. my jak chcemy gdzies spontanicznie wyskoczyc to od wyjscia z domu do wejscia na bulwary wislane mamy 25min
  • Odpowiedz
@Hagy co to za jeziorko? Można tam pływać? Ogólnie 'zadupia' dookoła Poznania są spoko do zamieszkania, ale czasami ceny za nieruchomości potrafią być w tej samej cenie co w mieście.
  • Odpowiedz
@Hagy: ja mam beke z tych wyprowadzających się na wygwizdowo a później 4 auta na podjeździe, dzieci wyalienowane, dieta zła bo ciągle nie ma kto na zakupy pojechać bo to 2h wychodzi w sklepie gdzie wiochy zjeżdżają xD
Do szkoły wożenie, na zajęcia wożenie, zero ruchu bo brak chodników i jakiejkolwiek możliwości przemieszczania się bez auta. Rowerem to cie rozjadą bo po wsiach jeżdżą 100km/h
Ogólnie milion wad, zero zalet
  • Odpowiedz
@Hagy: no i co fajnego jest w mieszkaniu na takim wygwizdowie? mam mozliwosc pracy zdalnej, zona tez ale nie zamienilbym swoich 117m przy metrze na dom na zadupiu , bo to skomplikowaloby nam tylko zycie. starszy bombelek chodzi juz sobie sam do szkoly, 6 min z buta bez przechodzenia przez zadne ulice. my jak chcemy gdzies spontanicznie wyskoczyc to od wyjscia z domu do wejscia na bulwary wislane mamy 25min
  • Odpowiedz
@Hagy: mieszkam na #!$%@? pod jakimś tam poznaniem. Jestem #!$%@? Kiiiimś jest #!$%@? kiiiimś!!!! A ty co mieszkasz w centrum??? Hahaha deeebil ja mieszkam POD MIASTEM JESTEM KIIIIMŚ.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@barber-barberski: chata i działka od razu obok "natura 2000| - 100 metrów od płotu - nic mi nie wybudują pod oknem. Takie ceny są i tutaj. No i niemam srając gołębi bo to rezerwat dla ptaków :) Sokoły mi latają i te sprawy
  • Odpowiedz
@Hagy: jakoś mi migneło dzisiaj poddasze na jeżycach 28m2 za 17k / m2 #!$%@? wy serio tak żyjecie? Chciwość ludzka nie zna granic.Póki pracujesz zdalnie / masz hybrydę / albo spłaconą chatę to git. W sumie nie pisałeś nigdzie, że to tania zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz