Wpis z mikrobloga

Zmarnowałem rok młodości na życie z ukraińcami za ścianą w pokoju 8m2 za 1300zł. Oszczędziłem z 8k. Bardzo ciężko o jakiś progres umysłowy w takich warunkach, praktycznie codziennie rozmyślałem tylko jak stąd uciec i czemu wylosowało mi się zaczynanie tej gry jako kompletny gołodupiec.
#przegryw #bieda #ukraina #nieruchomosci #8m2korwiniaka #majatekgolodupca #pamietnikigolodupca
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz-Koriwniak: taka prawda. Chłopie, możesz jechać do Holandii na szparagi 100 ełro dniówki typie to jest życie na poziomie a nie jak biedaki w Polsce.

Masz 8k. W sam raz, żeby zrobić sobie C+E. Zrób prawko, zdaj. Wskakujesz za fajerkę i na mię∂zynarodówce na spokojnie te 8k+ wyciągasz w miesiąc. A jak dobra firma to Ci jeszcze małe auto da do jeżdżenia wokół komina jak wracasz z trasy. ( ͡
  • Odpowiedz
@Janusz-Koriwniak: noo, 8k netto. Siedzisz w ciezarowce to jeszcze za wynajem nie placisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) odbijasz sie, kupujesz swoj zestaw i z 8k wskakujesz na 15-20k. Pozniej bierzesz łebków pod siebie i nagle po kilku latach stajesz się potentatem branży, jachty, spolki deweloperskie, piekne kobiety, morze i wakacje.
  • Odpowiedz