Wpis z mikrobloga

@Maximus_Wykopus_Dickus trzeba by powoli zacząć myśleć o jakiejś emeryturze w Niemczech... Zastanawiałem się czy tma by firmy nie przenieść i nie bulic niemieckiego zusu bo po 5 latach nabywasz prawie emerytalne

Szansa może być tez rozwój automatyki i robotyki. Może nie będzie trzeba aż tylu ludzi do pracy. Pytanie tylko czy fsktycznie taki robót będzie umiał się zaopiekować człowiekiem na starość.
  • Odpowiedz
@pamareum: nie wiem, ale wiem, że mogą mnie zatrudnić jako ogiera rozpłodowego na uop albo b2b i dostarczać mi młode samice do pokrycia I rozpłodu
  • Odpowiedz
@pamareum: Ku Chwale Ojczyzny. Moi przodkowie przelewali krew na polach bitew, aby bronić Polski, ja jestem gotów przelewać spermę dla ratowania demografii III Rzeczypospolitej Polskiej
  • Odpowiedz
Pytanie tylko czy fsktycznie taki robót będzie umiał się zaopiekować człowiekiem na starość.


@aczutuse: będzie umiał wszystko, ale one będą dostępne dla miliarderów, a nie szarego wykopka, tak jak wszelkie owoce pracy takich robotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@staggermeister_: zależy o jakim okresie czasu mówimy... kiedyś telewizory, samochody, pralki też mieli tylko najbogatsi, dzisiaj każdy ma. Może za ileś lat każdy bedzie miał swojego androida.
  • Odpowiedz
@Maximus_Wykopus_Dickus zaraz jebnie super wulkan we Włoszech, to będzie dopiero problem. Pół Europy pokryje się pyłem wulkanicznym, cały basen Morza Śródziemnego zostanie zmieciony mega tsunami. Plus mocne oziebienie klimatu przez jakiś czas i głód. Do tego tak samo budzi się Long Valley Caldera w Kalifornii. A za rogiem już dobija się Yellowstone.
  • Odpowiedz