Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@imargam_2137 Ance ten szum jest na rękę. Typiara drętwa jak drewno zakłada właśnie szkole baciaty i robi jakieś turnusy dla Grażynek zagraniczne za ciężkie pieniądze. Wykopki się podniecają, jaka to ona nie jest głupia, a ona się z wykopkow śmieje do łez, a te łzy wyciera banknotami.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: bo jest subtelna różnica między kobietą która lubi tańczyć zmysłowy taniec. Zazwyczaj wtedy prosi swojego męża żeby poświęcił czas i dał swoją knagę do ocierania się #!$%@?ą w rytm hiszpańskich szlagierów. Ania pominęła punkt z mężem i zatrudniła do tego Alvaro robiąc z Robcia frajera. Jeśli ty byłbyś zadowolony i nie dawał #!$%@? o to że twoja kobieta #!$%@? triskasy i fikoły przy spoconym nabitym teściem Hiszpanie to mam dla
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Ale 1. mąż moze mieć inne zajęcia, szczególnie jak jest zawodowym sportowcem 2. może mu się nie chcieć 3. z tego co wiem ona robi na tym biznes i te tańce są przy publice i nagrywane na promocję na insta, więc nic dziwnego że zatrudnia profesjonalistów

"jeśli ty byłbyś (...)"
1. nie ma znaczenia czy ja byłbym zadowolony, bo akceptuję, że każdy ma prawo do własnych preferencji
2. własnie o
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Oczywiście, że tak. Załóżmy, że jakiś facet nagle stwierdził, że jego pasją jest fotografia. Brzmi ok prawda? Można robić zdjęcia przyrody, samochodów, zabytków no ale też można swoją pasję ograniczyć do robienia tzw aktów. Czy to coś złego? No nie bo robisz zdjęcia nagiej kobiecie ale jej nie dotykasz, nie współżyjesz z nią ogólnie wszystko cacy. A czy twojej kobiecie może przeszkadzać, że twoje nowy hobby to oglądanie innych cipek?
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Czegoś tu nie rozumiem. Napisałeś właściwie dokładnie to co ja tylko z jakiegoś powodu traktujesz to jako przedłużenie swoich poprzednich wiadomości i zadajesz na koniec dziwne pytanie.
Sam sobie na nie odpowiedziałeś - bo akurat można mieć pasję do aktów a nie fotografowania zwierząt, tak samo do innego tańca niż walec. To nie jest tak, że jak ktoś lubi tańczyć to już wszystko jedno jaki taniec xD Jak lubisz sportowe
  • Odpowiedz
Na portalach plotkarskich oraz o piłce też jest.


@MajorKusiol: "panie Robercie złe wiadomości, Nike zawiesza negocjacje o konktrakcie bo wyskoczył im negatywny sentyment w kluczowym targecie pt. "Grażyny z internetu" XD
  • Odpowiedz
@staley: to teraz wykombinuj mi teorię na wpływ ilości kobiet jakie się miało w życiu do honoru w kwestiach damsko męskich? xD
  • Odpowiedz
@tigga:
"ten problem występuje tylko na wypoku, więc oboje mają wbity ciul w to co myśli o nich banda inceli"

Mów precyzyjnie, bo wbrew temu i kolejnemu komentarzowi, popularność Lewego wśród zwyklaków ma znaczenie, czy tego chcesz czy nie.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Próbuję to rozkminić i jedyną opcją jest to, że tam małżeństwa to już nie ma ale do końca kariery nie chcą się rozwodzić. A Anka może robi co chce na złość jak to baby. Tylko Robercik zaraz będzie pośmiewiskiem Polaków, memów coraz więcej.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: "facet powiedziałby żonie żeby przestała odwalać cyrk bo robi wstyd."

A w odpowiedzi dostałby wywiad z Gala/Pudelek/Inna pierduśnica medialna, jak to Robert zaniedbuje rodzinę, jaka to jest samotna i w ogóle jak się poświęca dla rodziny, rezygnując z marzeń. Jak myślisz komu by uwierzyli?

Smutne jest to że on ma g...o do. gadania.
  • Odpowiedz