Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Cześć, mamy w końcu przełom mały. Parę dni temu proponowałem wywiad Billego z RE, Mańkiem czy Filipem. RE sie nie odezwał, Maniek chce kasę, Filip po wielu dniach się zgodził.

Więc mamy wywiad z Filipem.

Proszę o propozycję pytań do Filipa, ma mówić prawdę, może po angielsku, ale tutaj bez ściemy i bez strachu. AMA wykopowe, tylko pytania lecą wcześniej.

Proszę o propozycję poniżej, jeśli będzie ich dużo zrobimy ankietę, które mają się pojawić. Zadam wszystkie poza totalnymi durnotami xD, typu nie wiem... czy robi mamą rajdy na "wheelchair" jak w midtownmadness ;).

Komentarzy nie usuwam, staram sie nie byc chamem w filmach (nie wg Łysego co prawda), więc tego oczekiwać nie możemy (ten nowy oszołom As Pik by sei sprawdził). Nie mam możliwości moderowania pytań tutaj, zatem to co napiszecie, będzie w AMA.

Teraz zrobię sondę, co wolicie: wywiad z pytaniami wczesniej, dzwonimy do siebie i gadamy, ja to sklejam i wrzucam jako film czy na żywca, ale też padną pytania zadane w tym wątku. Z czatu - nie wiem, tego rozmówcy nie gwarantowałem. Od razu mówię, że z tego co się zorientowałem Filip, serio, woli w języku angielskim rozmawiać i nie czai połowy naszych żartów czy zwrotów (brawo #!$%@? Muminki).

Czekam na wyniki. Wypok power, strzeżmy się farmazonów, których się ostatnio roi.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Cześć, mamy w końcu przełom mały. Parę dni temu propon...

źródło: Kramu-6

Pobierz

Forma wywiadu

  • Wywiad TV, post factum jako film. 31.8% (61)
  • Wywiad na żywo - zadaje pytania poniższe. 68.2% (131)

Oddanych głosów: 192

  • 34
  • Odpowiedz
serio, woli w języku angielskim rozmawiać i nie czai połowy naszych żartów czy zwrotów

@lskx: w sumie to dobre pytanie, jaki jest domyślny język Filipa? Angielski, polski, czy coś pomiędzy? Tak na szybko pomyślałem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@lskx: w sumie to dobre pytanie, jaki jest domyślny język Filipa? Angielski, polski, czy coś pomiędzy? Tak na szybko pomyślałem.


@pelt: udało nam się porozmawiać, tak samo jak z Mańkiem (RE nie odpowiada). Angielski, ewidentnie. Do tego stopnia, ze piszemy po ang. Nie wiem jak z jego akcentem. KIedyś pojawił się wpis na mirko, że Filip na swoim angielskim kanale o grach gada jak brytyjczyk, ale niestety linku
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
na ile Maniek wycenił swój czas? 🤣🤣😂 Może warto go pogrążyć za parę złoty?


@ghost666999: nie pytałem. "NIE ZA DARMO" mnie odrzuciło xD. ale możemy się ściepnąć. Ostatnio chciał 200$ (xD) od Łysego za sam udział. Myślę, że możemy sami wyjść z propozycją. Jak kasa będzie jeden click od przelewu pewnie się zgodzi ;).

Napiszę do Mańka i w tym wątku dam
  • Odpowiedz
@lskx: Olać tego Mańka. Nie dość, że jest nudny, to jeszcze chce siano za kłamstwa które będzie sobie wymyślać. Płacić mu za jego farmazony? Jeśli chodzi o mnie, to jestem na nie. Niech sobie siedzi na tych swoich nudnych lajtach i w kilka godzin zbiera po dyszce.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@KapitanTorpedal: z tego samego założenia wyszedłem, jednak orienacyjnie zapytałem o cenę, lekko sugerując, że 100zł to już za dużo ;). Zróbmy Filipa porządnie "najwpierw". :)
  • Odpowiedz
@lskx: Ws. Mańka podzielam zdanie @KapitanTorpedal. Ten kryminalista prawdy nie wyzna, będzie ściemniać ile się da :). A Ty miałbyś jeszcze za kłamstwa płacić? Proszę Cię.

Już lepiej tego Filipa choć też obstawiam, że będzie ściemniał i wybielał się jaki to nie jest super gość.
  • Odpowiedz
@lskx: Pytanie 1: Jakie masz wykształcenie i jaki zawód wyuczony?

Pytanie 2: Jakie są twoje zainteresowania? Czym głównie się pasjonujesz?

Pytanie 3: Kto w domu nosi spodnie? Mama czy tata?
  • Odpowiedz
  • 17
@lskx pomysł ciekawy, ale moim zdaniem nietrafiony bo Filipek słowa prawdy nie powie.
Nakłamie tylko i jeszcze ktoś uwierzy i da się nabrać na to jaki to biedny, schorowany młody człowiek.
I skutek będzie taki że znajdą się podstarzałe Grażynki co będą wspomagać nieroba czyli defacto robić mu krzywdę.
Zresztą Filipek jechał po wykopie, po co mu fejm robić?
Do tego stary Mumin może to zablokować.
A Mańka krymucha olać nawet
  • Odpowiedz
@lskx:
1. Kiedy stwierdzili, że Kambodża to nie jest raj

2. Na czym polega ta rzekoma kambodżanska wolność, skoro w zasadzie nic nie mogą

3. Jak policzyli, że z gotowania uda im się utrzymać w Kambodży przy średniej pensji lokalsa 200$, o ile nie robi na czarno jak większość biedoty (wtedy zarabia jeszcze mniej)
  • Odpowiedz
@lskx: Z ciekawości. Czym to się bedzie róznić od pytań na live do niego? I tak odpowie wymijająco albo sklamie. Chyba że jesteś zajebiście dobrym prowadzącym i tak go poprowadzisz że wszystko wyśpiewa.
  • Odpowiedz
Pytanie do Filipa - Nie obraź się chłopie, ale jesteś młody. Życie leci Ci przez palce, najlepsze lata młodości uciekają. Nie chcesz uciec z matni w której jesteś i jeszcze wyprostować swojej sytuacji? Nie żałujesz niektórych wyborów i tego, że się nie usamodzielniłeś wcześniej?
  • Odpowiedz
@lskx: pomysł spoko, ale to się skończy tak że predator zadzwoni do ormowca a ormowiec powie filipkowi że ma z Tobą nie rozmawiać i po wywiadzie....

Moje pytanie: ile naprawdę kasy oddali/ zapłacili kleszczowi przez pierwsze tygodnie ich pobytu u niego na podnajmie?
  • Odpowiedz
@octopussy8

Już lepiej tego Filipa choć też obstawiam, że będzie ściemniał i wybielał się jaki to nie jest super gość.


Rozumie że emocje wzięły górę, ale na przyszłość czytaj do końca moje komentarze. Sam napisałem że Filipek prawdy nie powie bo tak go rodzice nauczyli, a jeszcze mamusia lubi mówić co ma powiedzieć
  • Odpowiedz
@lskx:
1. Czyj to był pomysł, żeby wyjechać do kambodżańskiego "raju"? Nie interesują nas odpowiedzi w stylu: "oglądaliśmy popasa i tak jakoś spontanicznie wyszło". KTO konkretnie podrzucił temat i namawiał?
2. Ile zajęło wam przygotowanie do wyjazdu od chwili podjęcia decyzji?
  • Odpowiedz