Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Cześć, mamy w końcu przełom mały. Parę dni temu proponowałem wywiad Billego z RE, Mańkiem czy Filipem. RE sie nie odezwał, Maniek chce kasę, Filip po wielu dniach się zgodził.

Więc mamy wywiad z Filipem.

Proszę o propozycję pytań do Filipa, ma mówić prawdę, może po angielsku, ale tutaj bez ściemy i bez strachu. AMA wykopowe, tylko pytania lecą wcześniej.

Proszę o propozycję poniżej, jeśli będzie ich dużo zrobimy ankietę, które mają się pojawić. Zadam wszystkie poza totalnymi durnotami xD, typu nie wiem... czy robi mamą rajdy na "wheelchair" jak w midtownmadness ;).

Komentarzy nie usuwam, staram sie nie byc chamem w filmach (nie wg Łysego co prawda), więc tego oczekiwać nie możemy (ten nowy oszołom As Pik by sei sprawdził). Nie mam możliwości moderowania pytań tutaj, zatem to co napiszecie, będzie w AMA.

Teraz zrobię sondę, co wolicie: wywiad z pytaniami wczesniej, dzwonimy do siebie i gadamy, ja to sklejam i wrzucam jako film czy na żywca, ale też padną pytania zadane w tym wątku. Z czatu - nie wiem, tego rozmówcy nie gwarantowałem. Od razu mówię, że z tego co się zorientowałem Filip, serio, woli w języku angielskim rozmawiać i nie czai połowy naszych żartów czy zwrotów (brawo #!$%@? Muminki).

Czekam na wyniki. Wypok power, strzeżmy się farmazonów, których się ostatnio roi.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Cześć, mamy w końcu przełom mały. Parę dni temu propon...

źródło: Kramu-6

Pobierz

Forma wywiadu

  • Wywiad TV, post factum jako film. 31.4% (60)
  • Wywiad na żywo - zadaje pytania poniższe. 68.6% (131)

Oddanych głosów: 191

  • 34
  • Odpowiedz
@lskx: Mam nadzieje, że będzie odpowiadać szczerze.

Pytania ode mnie:
1. Czy ma jakąś formę autyzmu a jeśli nie to czy sam sobie zdaje sprawę ze swoich ograniczeń?
2. Czy nie wstyd im jest tak żebrać?
  • Odpowiedz
@lskx: moje pytania:

1. Czy Madzia y tatuś są wpokrewneńy?

2. Przed kym rodzice uciekly z Europy?

3. Czy rodzice mają coś ponad podstawówkę?

4. Czy jest jedynakem?

5. Ile ważył po urodzeniu (pytam bo chciałbym wiedzieć ile śniegu należy opędzlować żeby urodzić takiego bałwana)?

6. Czy rodzice przed przybyciem do Kambo, miely już problem a alkoholem?
  • Odpowiedz
@lskx: Na taką rozmowę Z WYKOPKIEM I ZA DARMO może się zgodzić tylko głupi. No i wszystko się zgadza - FIlipek ;)
Jaką potencjalny rozmówca nieważne czy re, mumin czy myszka miki ma z tego korzyść lub przyjemność? Żadną.
  • Odpowiedz
@lskx 1.filip mówi że musi wyjechać z Kambodży bo nie ma tam rzeczy których potrzebuje. Za nim się tam przeprowadził nie wiedział że tam tych ów rzeczy nie ma? Nie weryfikował tego?
2. Mówi że go nie stać na "plasterki" jakie miał założenie przed wyjazdem, że z czego tam będzie żył "żeby go było stac" z yt?
  • Odpowiedz
1. Skonfilktuj na żywo ten jego "koledż" czy wgle istnieje
2. Jak mogł im się udać biznes barowy Jak go nawet nie zareklamowali i ile na nim stracili
3. Co z bułkami ile naprawdę zarabiają na jednej bułce
4. Czy ma jakichkolwiek znajomych Poza rodzicami?
5. Czy jego rodzina ma długi w Europie?
6. Czy mają jakiekolwiek środki na bilet powrotny?
7. Czy był za Czy przeciw wylotowi do Kambodży?
8. Jak
  • Odpowiedz
@lskx: pytania do Filipka
1. Czy skorzystałby z pomocy nieznajomego z internetu?
2. Po jakiego grzyba w tak młodym wieku wyjeżdżałeś do kraju 3go świata, nie mając zbyt wiele oszczędności? Nie prościej było zostać i pracować?
  • Odpowiedz
  • 1
@lskx pytania:
1. Jakie ma plany na przyszłość? Chodzi mi o rodzinę, pracę, dom itp. Niż o to że planuje zjeść ostra zupkę jutro na śniadanie

2. Czy planuje podjąć pracę zarobkową w camboraju?

3. Jak ocenia decyzję o wyjeździe do camboraju z półrocznej perspektywy
  • Odpowiedz
1. Jak wyobraża sobie swoją przyszłość? Praca? Partner(-ka)? Kraj zamieszkania? Zarobek?
2. W jakie gry gra i jaki ma sprzęt do grania? (trzeba mu coś łatwego dać).
  • Odpowiedz
@lskx: Czy Muminki mają w Polsce rodzinę do której mogą wrócić w razie nieszczęścia?
Czy starego Mumina ściga w Polsce komornik?
Czy Filip widział pijanego, słaniającego się na nogach Prezesa?
czy poczuł wolnośc w Kambodży?
Czy poczuł reżim w UK?
  • Odpowiedz