Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1: #!$%@? tak jest wszędzie. Porównaj sobie też do Tokio, Seulu, nie pamiętam jeszcze do jakich miast porównywałem, może Singapur też. Wszędzie #!$%@? utrzymanie mieszkania wychodzi taniej niż w Polsce ja #!$%@?ę.

W europie różnie. Pamiętam chyba utrzymanie mieszkania w Paryżu wychodziło taniej XD, w Szwecji i Norwegii TURBO TANIO było z tego co kojarzę
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: Wow tego bym się nie spodziewał. Chociaż z tego co wiem Japonia biednieje od dłuższego czasu a ostatnio to już całkiem przyspieszyło.

Gdyby nie cholernie długi lot to chętnie bym się wybrał.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: może dlatego że to zwykłe brednie? a przynajmniej ostatnia kolumna, większe rachunki płaciłem w 2008, a miałem 40m2 więc 2x mniejsze mieszkanie, plus ceny wszystkiego poszybowały od tego czasu do góry, warto też zauważyć że ceny samochodów podane są dla USA netto, a w Polsce już jako brutto żeby jeszcze bardziej podkolorować, jedyne co się zgadza to fakt że kraj znany z taniego paliwa ma tanie paliwo, tylko kurs
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: ale Golf jest tańszy a to wspaniałe niemieckie auto, nie ma co narzekać. Jak będziesz kupował ich odpowiednio dużo to zniwelujesz różnicę w kosztach życia.
  • Odpowiedz