Wpis z mikrobloga

nie lubie pierscionkuw, bransoletek, lancuszkuw ani zadnego innego #!$%@? dla cyganuw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie lubie pierscionkuw, bransoletek, lancuszkuw ani zadnego innego #!$%@? dla cyganuw


@noipmezc: same here. #!$%@?ą mnie wisiorki, naszyjniki, bransoletki, zegarki opaski sportowe, pierścionki itd
  • Odpowiedz
@noipmezc: ja nawet nie że nie lubię ale po prostu mi przeszkadzają; uwierają. To obce ciało. Na szyi robią mi się czerwone plamki, ucho piecze. Na pierścionki niby nie mam żadnej fizycznej reakcji ale po prostu mnie denerwują więc noszę je tylko od wielkiego dzwonu. Z kolczyków tylko klipsy (dziurki z uporem maniaka zarastaly a klipsy coraz trudniej kupić - to już nie czasy "Dynastii ;)) a naszyjniki tylko na
  • Odpowiedz
@szogu3: och jakżebym chciala żeby to bylo takie proste. Niestety jestem jakimś dziwnym przypadkiem. Przez prawie 20 lat od przekłucia moglam nosic w uszach wszystko, nawet i odpustowe badziewie i nie miałam żadnej reakcji. I potem nagle nastąpił taki moment że nie ważne z czego byłby kolczyk ucho piekło jak rana posypywana solą. Probowalam wszystkiego - złoto, "stal chirurgiczna" - za każdym razem to samo. W koncu musiałam odpuscic i
  • Odpowiedz