Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak UE wymyśliła przykręcane nakrętki to nagle #neuropa pieje z zachwytu bo oni całe życie ciągle nakrętki upuszczali xDDD I nagle rozwiązanie problemu xDD
A jeszcze rok temu jak tylko niektóre soki to miały to wszyscy równo ten pomysł hejtowali a teraz jak wyszło, że to pomysł UE to nagle cała lewica pieje z zachwytu nad wspaniałym pomysłem który uratuje planetę xDDD

#nakretki #4konserwy
KonwersatorZabytkow - Niesamowite jak UE wymyśliła przykręcane nakrętki to nagle #neu...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niesamowite jak UE wymyśliła przykręcane nakrętki to nagle #neuropa pieje z zachwytu bo oni całe życie ciągle nakrętki upuszczali xDDD I nagle rozwiązanie problemu xDD


@KonwersatorZabytkow: Jeszcze nie widziałem ani jednej osoby, która by się tym zachwycała. Za to po prostu ciśniemy z was bekę małpki, jak robicie akcję, że jesteście tak nieporadni, aby sobie z taką nakrętką nie poradzić xD Jakbyście o tym nie pisali 24/7 to
  • Odpowiedz
bardziej widać jak konfokacapy się kaleczą tą nakrętką i wykorzystują ją jako przykład zgniłego UE, wiadomo jak sie skumplujemy bliżej z rosją to nie będzie zakręteczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@gejfrut100: Bardziej widać polityczne zielonki, które na tydzień przed wyborami zakładają konta, żeby spamować propagandą przeciwko Konfederacji.
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow: Mordo, jak ty nie zrozumiałeś mojego komentarza (podpowiedź - spójrz co było dosłownie tuż przed zacytowanym przez ciebie fragmentem), to ja już podejrzewam, skąd te trudności z obsługą nakrętki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak teraz wielce zachwycacie się, że wreszcie wam nie spadają nakrętki xD


Widziałeś choć jedną taką osobę? Bo raczej to jednak dalej chochoł który sobie wkręcasz. A już na pewno nigdzie nie
  • Odpowiedz
tak dosłownie jeden wpis pod moim na tagu #nakretki


@KonwersatorZabytkow: No i nawet w tym przykładzie, który pokazujesz, nie ma żadnego zachwytu, a też jedynie ciśniecie z rozdzierania szat nad tą zmianą. Dociera już? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczekaj aż się zorientujesz, że generalnie większość prawackich hot tejków właśnie na tym polega, aby najpierw sobie wymyślić pięknego chochoła, aby nim usprawiedliwiać własne zachowanie.
  • Odpowiedz