Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: Dziękuję za odpowiedź, to nawet pędzi jak na tak stary pociąg Ciekawe jak motorniczy coś widzi, kiedy z przodu są te te co do prądu wyciąga aby jechać, nie wiem jak to się nazywa ʕʔ
@CzarnyOwiec: Nie ma co złomować historii, fajnie byłoby zobaczyć odrestaurowaną lokomotywę gdzieś w muzeum kolei ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Kulfonix Tam jest jakiś motyw z kamerkami na końcu składu stosowany. Coś innego niż na sieci PKP

Poza tym jak ja tam stałem to widziałem skład gdzie były z każdej strony dwie lokomotywy, po jednej z każdej strony pociągu.
  • Odpowiedz
@sylwke3100
Arka Gdynia kiedyś nazywana ŚLEDZIAMI przez wrogów dziś w sumie przez wszystkich nawet samych siebie.

Od Niedzieli cała piłkarska polska ma z nich bekę.
Na 4 kolejki przed końcem matematyczne szanse na ich bezpośredni awans do Ekstraklasy wynosiły 94%. Zaprzepaścili je.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Ciekawe, ale kiedyś kamerek pewnie tak nie montowali to musiał jakoś patrzeć, tak mi się wydaje albo może głowe przez okno wychylić (ʘʘ) Myślę, że na pewno gdzieś jest muzeum kolei w Niemczech.
@wojciech-kozakiewicz Dziękuję, mądrego to aż miło posłuchać tudzież poczytać ʕʔ
  • Odpowiedz
Ciekawe jak motorniczy coś widzi, kiedy z przodu są te te co do prądu wyciąga aby jechać, nie wiem jak to się nazywa


@Kulfonix: Z tego co kojarzę ta ciuchcia wozi węgiel na trasie Elektrownia Konin <-> Kopalnia, a przynajmniej tak było kiedyś i co najlepsze w jedną stronę jechał do przodu, ale potem całą drogę wracał na wstecznym i wydawał taki charakterystyczny dźwięk dzwonka.
  • Odpowiedz