Wpis z mikrobloga

#tmobile #sieci
Ponad 8 lat w sieci, ostatnio powiadomienie w aplikacji że mam super ofertę na przedłużenie umowy (ważna do września). Wchodzę i co? Niby taryfa bez limitu, na 24 miesiące ale płatne 90zł msc.
Co najlepsze gorsza oferta niż 2 lata temu na przedłużenie Wtedy 85zł/msc ale 9 miesięcy w gratisie więc wychodziło około 50zł miesięcznie
To teraz taka norma?
  • 7
  • Odpowiedz
@LukaszTV: to na firmę? Jak prywatnie to chyba masochistą musisz być ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja płacę 25zł i mam wszystko no limit i 15GB internetu. W dodatku bez zobowiązań.
  • Odpowiedz
To teraz taka norma?


@LukaszTV: Tak. Tylko nowym klientom dają nowe ceny a ci starzy po prostu nie odchodzą i akceptują nowe oferty. Jak przechodziłem z Play (60zł) do Heyah (20zł) to mi proponowali umowę na 25zł żebym nie uciekał do konkurencji xD i w sumie to chyba zostałbym bo zasięg ta Heyah ma tragiczny w moim regionie (nadajniki T-Mobile)
  • Odpowiedz
  • 0
@vidic15 prywatnie. Jednak popełniłem błąd I 9msc za darmo więc finalnie wychodziło około 50zł na miesiąc

Wiem że idzie teraz dostać taniej ale się zastanawiam czy coś zaproponują lepszego xd
  • Odpowiedz
@LukaszTV to weź jeszcze jutro idź przenieść numer do jakiegoś mobile vikings czy coś. 25zl a pewnie da się i jeszcze mniej. Mi za poradę możesz kupić kebaba, a resztę co miesiąc inwestuj w alkohol. Nie ma za co ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LukaszTV przenieś nr do Orange na kartę doładuj za 365zl aktywuj pakiet w aplikcji mój orange (lub kodem ale trochę gorsze warunki) i masz rok wszystkiego bez limitu tj rozmowy smsy mmsy i po ok 200GB/m a niekorzystane GB przechodzą dalej. Najlepsza oferta wychodzi ok 30zl/m z tego co pamiętam dostajesz 2TB z pakietu i ponad 200GB z doladowan.
  • Odpowiedz
@LukaszTV: @vidic15
W Vikings nawet na firmę masz 25 zł brutto bez limitu i z transferem przenoszonym co miesiąc.
Jak będziesz przekonany to mogę Cię polecić to będę miał jeszcze parę złotych taniej co miesiąc.
  • Odpowiedz
@LukaszTV: Złóż wypowiedzenie, a oferty się poprawią. Ta proponowana dla Ciebie aktualnie jest "dla potulnych", którzy i tak się zgodzą na jej przedłużenie.
  • Odpowiedz