Wpis z mikrobloga

91 701,89 - 5,01 - 3,62 = 91 693,26

No i mamy to, mordeczki. Byłem dzisiaj na badaniach wydolnościowych na bieżni, badania z wyznaczeniem progu mleczanowego. Był to jednocześnie mój pierwszy bieg na bieżni i... zanudziłem się okropnie xD No nie mogę z biegania na tym narzędziu tortur stworzonym przez szatana, błędnik mi zaczął wariować. Patrzenie w ścianę szybko mi się znudziło i żeby się ratować to oglądałem stoper na liczniku w bieżni, co było trochę nużące.

Co do samych badań - szczegółowe wyniki otrzymam za kilka dni ale na dzisiaj mam wyznaczone dwa parametry

Vo2max: 60,0

HRmax: 198 (30-letni dziad here)

Szczegółowe wyniki wraz z wyznaczonymi strefami tętna udostępnię po ich otrzymaniu, w formie porównania z obecnymi parametrami z GarminConnect. Jestem ciekaw co mi tam wyszło.

FAJNIE. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 91 701,89 - 5,01 - 3,62 = 91 693,26

No i mamy to, mordeczki. Byłem dzisiaj...

źródło: yesyesyes

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@ShineLow: Daj Pan spokój xD O ile jak już zacząłem biec to poczułem się zdecydowanie pewniej, ale tuż po włączeniu bieżni kiedy powoli budowałem prędkość w spacerze to o mało nie zaliczyłem dzwona xD

@SzmaragdowySmok Ja jestem pozytywnie zaskoczony, moje obecne wyniki wskazywały na pułap ~58. Nie ukrywam że ten parametr akurat nie jest dla mnie mega istotny, najważniejsze było wyznaczenie stref tętna (w szczególności progu). Będę miał jasno wskazane na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Soothsayer Yes. Obecnie Garmin pokazuje mi 58. 60 miałem w peak'u jakoś w okolicy przygotowań do Maratonu Warszawskiego. Później zaczął spadać i zatrzymał się na 58.
  • Odpowiedz
Yes. Obecnie Garmin pokazuje mi 58. 60 miałem w peak'u jakoś w okolicy przygotowań do Maratonu Warszawskiego. Później zaczął spadać i zatrzymał się na 58.


@scorp02: Ja garminowemu VO2 nie ufam, jestem 2 lata starszy od Ciebie, garmin pokazuje pułap tlenowy 57 xd.
  • Odpowiedz