Wpis z mikrobloga

@cpt_foley: Znajdz nowego psychiatrę, przygotuj się do wizyty,pospisuj sobie wszystko, poproś o opinie bliskich lub znajomych.
Od ADHD do spetrum niedaleko. Leki często się pokrywają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Franzowaty W spektrum z pewnoscią nie jestem, nawet opowiedziałem pani psycholog jak lata temu wziąłem "kreskę" i jakiego spokoju po niej doświadczyłem. Po latach dowiedziałem się że każdy normalny człowiek tak ma. Ale nie ja. Moim jedynym wrogiem do bycia normalnym jest ten #!$%@? w głowie. Miliony myśli bombardujących mnie 24/7.

Na wizytę u psychologa też miałem sobie wszystko pospisywać, przygotować się jakoś. Wiedzialem że muszę, ale jednak nie zrobiłem tego.
  • Odpowiedz
lata temu wziąłem "kreskę" i jakiego spokoju po niej doświadczyłem


@cpt_foley: To prawdopodobnie właściwa diagnoza. Stymulanty przynoszą spokój i zwiększają zdolność samokontroli u osób z adhd. Wydaje się to wręcz nieintuicyjne, żeby komuś z nadreaktywnością podawać stymulanty, ale tak właśnie jest.
  • Odpowiedz
Stymulanty przynoszą spokój i zwiększają zdolność samokontroli u osób z adhd. Wydaje się to wręcz nieintuicyjne, żeby komuś z nadreaktywnością podawać stymulanty, ale tak właśnie jest.


@Tryt_on: btw u każdego powinien zajść taki efekt + stymulanty, to tylko zwyczajowa nazwa, więc bez tego, to intuicyjne
  • Odpowiedz
  • 0
@cpt_foley Ja się co prawda po psychiatrach nie włóczyłem, ale dopiero teraz dowiedziałem się, że mam ADHD, po covidzie mi się objawyt zaostrzyły.
  • Odpowiedz
  • 0
@cpt_foley Od liceum walczę z nadmierną sennością, a od dziecka z brakiem organizacji, systematyczności i sumienności w wykonywaniu zadania, a teraz jak jestem stary dowiaduję się, że to objawy ADHD.
  • Odpowiedz