Wpis z mikrobloga

  • 1
@OrzechowyDzem: i tak nie zamierzam kupować, ale ostatnio do mnie dotarło, że jest to dla mnie taka marka-cień - trochę tego jeździ po ulicach, a kompletnie nie wiem, gdzie to umieścić na motoryzacyjnej mapie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@the_good_guy: Ja tam w życiu jeździłem różnymi wynalazkami. Do dzisiaj uważam, że nubira z silnikiem 2.0 to było mistrzostwo. Ale te suzuki to są naprawdę małe autka. Jak dla mnie za małe, vitara też. Może dlatego, że używam patrola, ale gabarytowo mi po prostu nie pasują.
  • Odpowiedz
@the_good_guy jeździłem starą Grand Vitarą, Splashem i nową Vitarą. Totalnie bezproblemowe auta, bardzo dobre wrażenia z jazdy. Takie bym powiedział proste, bez wodotrysków jeżeli chodzi o estetykę i wyposażenie wnętrza. Do tego ich oferta modeli jest dosyć uboga.
  • Odpowiedz
Nigdy w życiu nie jeździłem samochodem marki #suzuki. Jak to jest pozycjonowane na rynku? Jaka jakość, jakość w relacji do ceny?


@the_good_guy:

Suzuki zazwyczaj idzie trochę swoją drogą mając wywalone na bieżące trendy rynkowe. Inaczej mówiąc, bajery to tam są na drugim planie, jakość wnętrza też, liczy się po pierwsze bezproblemowa eksploatacja (nie znam żadnego modelu z jakąś istotną wadą fabryczną, typu domyślnie #!$%@? silnik), po drugie prostota obsługi, po trzecie trochę przyjemności z jazdy i domyślnie niezłe wyposażenie albo 2-3 wersje wyposażenione do wyboru i spadaj pan. Dużo zależy też od miejsca produkcji, montowane w Japonii są wyraźnie lepsze
  • Odpowiedz
(nie znam żadnego modelu z jakąś istotną wadą fabryczną, typu domyślnie #!$%@? silnik)


@kasztan00: Pierwsza wersja SX4 - katalizator który umierał po 30-50 tysiącach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym bardzo przyjemne autko.
  • Odpowiedz