Wpis z mikrobloga

  • 2
@disinherited: a najśmieszniejsze jest to, że udaje wielkiego psychologa czytacza w myślach podczas gdy Pani Barbara (w sekrecie przed ”mężem”) prowadzi baaarrdzo hulaszczy tryb życia z tego co słyszałem
  • Odpowiedz
@Kalinke01: skończą się pieniądze starego kawalera, co to mieszkał z mamą i wszystko pchał w skarpetę (dosłownie), to i skończy się szczęśliwe małżeństwo z podróżami po całym świecie. Ewidentnie gówniara korzysta z zasobności zaskórniaków i znajomości tego głąba.
  • Odpowiedz
  • 3
@disinherited: oj tak, będzie spotkanie z rzeczywistością. Jak tylko się poznali to chłop wspominając o niej mówił ”MOJA SZEFOWA” XDDD to już sobie wyobrażam co ona musi mu robić na chacie. Czaruś nie nadąża z myciem naczyń po romantycznych kolacjach (konkursach klaskania) Basi z jej licznymi przyjaciółmi...
  • Odpowiedz
Chłop zmienił Roberta na babę i zwariował. Nie da się słuchać tych bredni.


@disinherited: A jedo kiedykolwiek dało się słuchać?

Nie ma bardziej stronniczego i zarozumiałego youtubera w polskim światku F1
  • Odpowiedz
podczas gdy Pani Barbara (w sekrecie przed ”mężem”) prowadzi baaarrdzo hulaszczy tryb życia z tego co słyszałem


@Kalinke01: w imieniu całego tagu proszę o poważne dziennikarskie śledztwo i opublikowanie wyników ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz