Wpis z mikrobloga

@sliti666: Nie chce mi się linkować, ale Marek Purczyński na yt ma o tym materiały. W skrócie przyczyną mogą być osłabione prostowniki przedramion, przeciążone zginacze. Rozciąganie zginaczy, masaż dłoni, rolowanie przedramion i nadgarstka i wzmacnianie pozostałych mięsni przedramion.

U mnie np. problemem jest ulnar deviation/radial deviation (zgięcie nadgarstka na boki) Jedno z nich jest osłabione (mam jedną stronę dłoni osłabioną względem drugiej) i robię z hantlem uginanie nadgarstka na boki.
  • Odpowiedz
@sliti666: męczyłem się z tym około 3 miesiące na YT masz filmiki z młotkiem a najbardziej pomogło mi wynoszenie gruzu z mieszkania i szlifowaniu ścian xd prawda jest taka że jak zostawisz i nic nie będziesz nią robić to nigdy ci nie przejdzie
  • Odpowiedz
Po pierwsze musisz wygasić stan zapalny (NLPZ, zimne okłady). To potrwa pewnie z 1-2tyg. Potem ćwiczysz tylko tak żeby nie zbliżać się nawet odrobinę do miejsca w którym mogłoby coś zaboleć. U mnie to polegało na nie robieniu łap przez 2-3 miesiące. Reszta ćwiczen -20% ciężaru. Po 5-6 miesiącach minęło.
  • Odpowiedz