Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie to <tu wstaw obraźliwe słowo według własnego uznania>, odcinek 1234.

Planuję otwarcie własnej firmy, mam już na to kilka pomysłów, każdy wydaje mi się, że ma jakieś szanse powodzenia.

No ale zanim na któryś się finalnie zdecyduję, to chciałem zrobić małą sondę wśród mieszkańców swojej okolicy, co oni uważają, że by się przydało. Zadałem pytanie na kilku lokalnych grupach na FB, gdzie jasno wyjaśniłem, że chciałbym poznać ich opinię, jakich usług według ich u nas brakuję, bo planuję otworzyć firmę. Podałem nawet jakieś ogólne przykłady (niezwiązane z moimi pomysłami), jak jakaś pralnia, mycie kostki czy inna księgowość, tak żeby ich nakierować na typ działalności o którym myślę.

Jakie dostałem odpowiedzi? Boisko do siatkówki, park, Aldi, Tesco, Castorama, Obi i inne tego typu. Juz kurde otwieram Castorame w swoim garażu.

Z kilkudziesięciu odpowiedzi JEDNA osoba zrozumiała moje pytanie i sensownie odpowiedziała.

#patologiazmiasta #patologiazewsi #bekazpodludzi #firma #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: skoro masz kilka pomysłów to trzeba było albo zrobić ankietę albo konkretnie pytać w kierunku jednego z nich

paaaanie, łotwieram byznes, tylko co mam robić i za ile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a jak coś się zmieni to rozumiem do nich będziesz miał pretensje, że już nie potrzebują
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

skoro masz kilka pomysłów to trzeba było albo zrobić ankietę albo konkretnie pytać w kierunku jednego z nich


@slabehaslo: To jest plan na przyszłość, nie martw się, też
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):
@ziomus13: dzięki za podpowiedzi. Generalnie nie myślałem o żadnym z tych, które wymieniłeś, ale te moje pomysły (którymi nie chcę się dzielić, dopóki nie rozpiszę sobie do końca planów i kosztorysów) są zdecydowanie bliżej tej pierwszej grupy. Nie chcę się bawić w jakieś bardzo wąskie dziedziny, bo wiem, że to tu nie siądzie na tyle, żeby dało się z tego wyżyć.

  • Odpowiedz