Wpis z mikrobloga

też tak macie że nie chce się wam już przeglądać youtuba? Pamiętam te 10 lat temu można było się tak wciągnąć w oglądanie że zaczynając od filmiku jak sadzić paprotki kończąc na nurkowaniu w jaskiniach gdzieś na filipinach, te algorytmy były taki że w polecanych naprawde można było zobaczyć ciekawe filmiki zupełnie nie powiązane z obecnie oglądanym. A teraz? Teraz to gorzej niż w chlewie obsranym gównem, od dwóch tygodni polecane te swame filmiki które już obejrzałem 10razy. Klikniesz dwa razy na fajny teledysk to już przepadłeś będziesz miał go w polecanych przez tydzień. Bardzo ciężko znaleźć jakieś perełki wszystko robione pod wyświetlenia, wyszukiwanie to też jakiś dramat... Dzisiaj sobie zdałem sprawę że już od 3 tygodni nie śledziłem co na yt bo po prostu mnie to męczy, może i lepiej bo mam więcej czasu na inne bardziej produktywne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#youtube #polskiyoutube #gorzkiezale #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
Można było obejrzeć kilka teledysków i było już z górki z sugerowanymi utworami. Zrobić listę ulubionych kawałków z lat 90/00 to był żaden problem.
  • Odpowiedz