Wpis z mikrobloga

Głodzenie jeńców, torturowanie przez podłączanie jąder do prądu, łamanie kości tak aby nigdy się nie zrosły to standardowe procedury traktowania przez rosje jeńców wziętch do niewoli.

Warto o tym pamiętać gdy następny cymbał w stylu Elonka powie że Ukraina powinna usiąść z kacapami do rozmów.
Nie, z rosją nie trzeba siadać do rozmów ani nagradzać jej w żaden inny sposób. Rosje trzeba po prostu pokonać bo to jest czyste zło zagrażające naszej cywilizacji
#wojna #ukraina
thorgoth - Głodzenie jeńców, torturowanie przez podłączanie jąder do prądu, łamanie k...

źródło: GO7tnSmWkAAtpmO

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Ich los gdy Ukraina się podda będzie nieskończenie gorszy niż kulka w okopie.


@thorgoth: Patrząc po tym jak ukraińskie Oksanki bawią się w Hiszpanii, to myślę że gdyby nie zabroniono im wyjechać tylko dlatego że urodzili się z penisem między nogami ich los byłby nieskończenie lepszy niż trafienie do okopu z łapanki/zmielenie artylerią/tortury w ruskiej niewoli ale co ja tam wiem.
Wiadomo że "My już ubrani" i że ruskich trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@Masson:
1. Nie da się uciekać w nieskończoność, do hiszpanii rucy też mogą dotrzeć jeśli nie zostaną zatrzymani
2. jestem fanem specjalizacji; samochód powinien naprawiać mechanik, operować chirurg a walczyć zawodowy żołnierz. I nie trzeba nikogo wdeptywać w ziemie, wystarczy humanitarna kula w łeb
  • Odpowiedz
nie wierze w to. Słuchając Dugina i innych ideologów można jasno zauważyć że tam nie ma żadnej woli kompromisu, oni mogą co najwyżej zgodzić się na pauze operacyjną przed dalszym podbojem. Taka pauza nie jest w interesie Ukrainy.


Jedyny pokój dla Ukrainy jaki jest możliwy do wynegocjowania z rosją to pokuj wiekuisty, ten który jest już udziałem pomordowanych w Buczy.


@thorgoth: spoko możesz sobie nie wierzyć, jakbyś tak to przedstawiał
  • Odpowiedz
@Smarek37:

Oni z człowieka to mają tylko wygląd i to też nie do końca


Taka jest wasza natura, ludzie i ty i twoje dzieci będą takie same jak Rosjanie, tylko wychowane w niechęci do takich zachowań nie będą tego pochwalać bo tak będą zaprogramowane. Ale chodzenie do biedronki po truchła zwierząt z obozów koncentracyjnych już jest dla was ok, nie? Prawdy mi nie przyznasz, wiem, ale w głębi duszy wiesz
  • Odpowiedz
@thorgoth: elon to jest koleś który oskarżał lekarzy o to se zabijają pacjentów respiratorami (bo wiadomo ze w sytuacji kiedy notorycznie ich brakuje i trzeba kolejkowac pacjentów pod względem szans na przeżycie to podłącza się pod nie ludzi którzy są w stanie samodzielnie oddychać) , albo wymyślił na klopie jakieś mikro łodzie podwodne żeby ratować dzieci z jaskini (jaskini miejscami tak ciasnej że człowiek ledwo się tam mieści) a kiedy
  • Odpowiedz
To jaki macie pomysł na pokonanie Rosji siłami ukraińskimi


@tos-1_buratino: dawanie im amunicji i środków rażenia w takich ilościach, żeby stosunek zabitych i rannych wahał się w granicach 10-15 do 1 na niekorzyść kacapów.
Zachód na to stać, tylko przez własną opieszałość stracił ostatnie 2 lata na pognanie za Don tego ścierwa.
  • Odpowiedz
Musk postawił w miesiąc czy dwa halę namiotową. Wstawił maszyny i miał fabrykę.
Europa 300mln ludzi od marca 2022 nie postawiła ani jednej takiej fabryki aby pomagać wojskowo Ukrainie.

To jest według mnie gorzkie podsumowanie tej wojny. I w takiej sytuacji Ukraińcy powinni szukać zawieszenia broni, niestety za ustępstwa terytorialne.
@Heroina340:
  • Odpowiedz
@thorgoth: najgorsze ze te kanalie marza o tym zeby nas zlikwodowac. To jest straszne jak tak prymitywny naród moze istniec w 21 wieku i dobie gigantycznego postępu dobrobytu
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: niestety, to co pokazywał zachód przez ostatnie 1.5 roku to śmiech na sali, zgadzam się w 100%. O ile na poczatku wyglądało to spoko(ale głównie za sprawą oddania przez Polskę i Czechy masy post radzieckiego sprzętu panc. I zmech. oraz zastrzyków kapuchy z USA i szukania tego post radzieckiego sprzetu po całym świecie)to potem wyglądało coraz śmieszniej. Jakieś "koalicje czołgów" gdzie cała Europa dawała największy złom jaki posiadala- np.
  • Odpowiedz