Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na początku zaznaczę, że to nie bajt.

Pisze tutaj, bo nikt z mojego otoczenia o tym nie wie. Postaram się nakreślić sytuacje jak najbardziej się da. Jestem różowym paskiem lvl 26. Od 6 lat mam układ z jednym mężczyzn, który kupuje ode mnie używane skarpetki i znoszone buty. Napisał do mnie jak byłam na studiach na Instagramie czy nie chciałabym mu ich sprzedawać. W przeciągu miesiąca dostaje ode mnie 3 paczki ze skarpetkami i czasami butami w zamian za hajs. No i się zgodziłam. Nie mamy żadnej relacji, nigdy nie wysyłałam mu nudesów, mało też rozmawiamy, a jeśli już to o tym kiedy wyślę i czy paczka przyszła lub, czy był zadowolony. Jedyne czego chce ode mnie to właśnie skarpetki i buty. Nie ukrywam jest to ładna kwota, która wpada do mojego budżetu i raczej nie chciałabym, póki co z tego rezygnować. Mam pracę, ale dodatkowe 3k są fajne.
W międzyczasie byłam w związkach i nigdy nie mówiłam o tym skąd mam dodatkowe pieniądze. Ale sytuacja się trochę zmieniła, bo aktualnie jestem w bardzo poważnym związku, podejrzewam, że mój chłopak mi się oświadczy na naszych najbliższych wakacjach. No i on nie wie o moim dodatkowym źródle dochodów. Chciałaby mu powiedzieć, ale się boję, że się ze mną rozstanie.
Jak mu o tym powiedzieć? Czy w ogóle mu powiedzieć? Jak wy byście zareagowali na to, że wasza partnerka sprzedaje swoje używane skarpetki?

#zwiazki #slub #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowypaskow #zareczyny #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: powiedz klientowi, że jesteś lesbijką, a twoja partnerka to duza kobieta i zaproponuj mu drugą pare za 5k miesiecznie.
Narzeczonemu powiedz jaki jest deal i ze ma zacząć chodzić w babskich butach nr 44 bo dzieki temu w 2 lata uzbieracie na wkład własny na mieszkanie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: myślę, źe źle zadajesz pytanie. Nie pytaj jak zareaguje bo nikt tego nie wie. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz postawić na prawdę w związku czy ukrywanie. I odpowiedzi wcale nie są oczywiste, bo są związki bez pełnej szczerości. To już Ty sobie musisz odpowiedzieć.
  • Odpowiedz