Wpis z mikrobloga

Niesamowite jak bardzo mi siadło zainteresowanie Europejską piłką klubową. Znacznie bardziej czekam na finał baraży, niż Ligi Mistrzów. Turniejami reprezentacyjnymi dalej jaram się jak dziecko, więc nie jest tak, że tylko polskie podwórko. #mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hajnekan: zrobią super ligę kolego to już w ogóle zabiją europejski futbol. Co roku te same mordy z lewarem finansowym większym niż wartości kilku lig. Wszystko dąży wyłącznie do rozgrywek ,, korporacji" w których możesz sobie wybrać jedną jak skin w grze
  • Odpowiedz
@hajnekan: Mam tak samo jak ty moja Ekstraklasa a w niej moje kluby
A tak na poważnie będzie tylko gorzej najbogatsi okopują się coraz bardziej na swoich pozycjach.
Mi mocno podeszła w ostatnim czasie Liga Konferencji nieoczywiste kluby i sporo się dzieje no może finał był słaby ale to finał ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: kiedyś to było piękne że nawet klub amatorski w teorii mógł wejść na sam szczyt drabiny futbolowej a siła zespołów rozkładała się równomiernie. Ciężko było przewidzieć jak się skończy większość meczów
  • Odpowiedz
@Piotrek7231: będziemy mieli coś na wzór amerykański bo dla właścicieli jest najbardziej optymalny biznesowo. Kluby nfl, nba nigdy nie tracą na wartości i są bezpieczniejsza inwestycja niż pieniądze w banku
  • Odpowiedz