Wpis z mikrobloga

@Myszka_ ja się przyznaję, że na codzień nie eksponuję, ale jak chcę coś załatwić z facetami i jednocześnie ukryć przed nimi swoją niekompetencję to dla odwrócenia uwagi ubieram się w bluzkę z dekoltem. Tylko żeby coś ugrać

Czyli wszystko przez łóżko ehh p0lki...
  • Odpowiedz
ja bym ją wywaliła za drzwi i kazała się ubrać normalnie na poprawkę we wrześniu.


@WielkiNos: XD

Fajnie tak dyskryminować ze względu na ubiór. Niech się ludzie umierają jak chcą i gdzie chcą. Mam nadzieję, że kiedyś nikt już nie założy garnituru. $@&#@ć elegancję
  • Odpowiedz
@paczelok: biustonosze, zwłaszcza średnio dopasowane są generalnie niewygodne, a dopasowanie jest wcale niełatwe. Moja była z cyckiem raczej sążnym pierwszy dobrze dopasowany przez jakąś czarodziejkę w dobrym sklepie z bielizną kupiła w wieku 19 czy tam wtedy 20 lat. Sam bym nie chodził w zbroi jak bym nie musiał.
  • Odpowiedz
@paczelok xDDDD ja od lat nie noszę stanika bo jest mi po prostu niewygodnie i nikt mi nigdy jeszcze nie zwrócił na to uwagi a biust mam znacznie większy.
Rozumiem, że prowokuje cię przebijajacy się sutek ale już stanik który teoretycznie powiększyłby cycki, nie? XD
  • Odpowiedz
No i oczywiście że brak noszenia stanika wpływa na to że baba ma po kilku latach obleśne zwisy, spójrz prawdzie w oczy


@ArekMaupa: sam spójrz prawdzie w oczy i poczytaj trochę. Zdania ekspertów wahają się od twierdzeń, że nieużywanie stanika powoduje obwisanie, przez twierdzenia, że nie ma to znaczenia, aż po takie, że to właśnie noszenie staników jest szkodliwe bardziej od chodzenia bez nich. Przy czym mowa o dopasowanym staniku, bo
  • Odpowiedz
  • 0
spermiarz, bo typiara w lato nie ma spoconych cyckow od staników? XDDD


@ketiow nie manipuluj. Spermiarz, bo chcesz w pierwszej kolejności nasycić swoje nieokiełznane fantazje seksualne i gładzić do tego naganiacza. Wmawianie, że jesteś wielkim obrońcom wolności kobiet to próba przykrycia swojego kierowania się instynktami krocza.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust a te za 200-300 to myślisz że jak kupiłam? tak ciężko uwierzyć że coś co ma w sobie metalowe elementy jest zwyczajnie niewygodne? xD

próbowałeś kiedyś chodzić w staniku?
nie, nie próbowałeś xD
  • Odpowiedz
@laventel: jak chcesz, to mogę Ci polecić prifesjonalne sklepy w Wawie, gdy profesjonalsitki Ci dobiorą stanik. Uwierz mi, po prostu nigdy nie nosiła dobranego stanika xD

Ps 200 zł to kosztują zwykłe staniki, te z wyższej ligi to bliżej 1000
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: nie dzięki, nie będę się na siłę wpychać w jakieś gówno skoro nawet nie mam ochoty xD i jak byłam młodsza to też tak myślałam jak jakaś laska mówiła że staniki są niewygodne - że po prostu ma źle dobrany.
Szkoda tylko, że nawet jeśli stanik kosztuje milion złotych i ma z tyłu zapięcie na haftkę to mnie będzie #!$%@? bo to się wbija w ciało jak siedzę i opieram
  • Odpowiedz