Wpis z mikrobloga

@WielkiNos no właśnie nie trzeba xD miałam ten stanik samonośny do sukienki na wesele i porażka, odkleja się co chwilę jak się człowiek spoci, jedyne co to naklejki na sutki są spoko a używam ich tylko jak mam obcisła bluzkę bo ja osobiście czuje się niekomfortowo jak ktoś mi się gapi na sutki. A jak tylko zakładam oversize albo bluzę to bez stanika
  • Odpowiedz
@ArekMaupa miałam staniki za 200-300zl i dalej są #!$%@?, jak nigdy takiego nie nosiles to łaskawie sklej #!$%@?ę i poucz się anatomii kobiecej bo brak stanika nie powoduje "zwisów naleśników" dzbanie xD widziałeś kiedyś kobietę na oczy?
  • Odpowiedz
@laventel: skoro cała reszta kobiet na świecie jest w stanie coś sobie dobrać to może masz jakies #!$%@? cycki czy coś ¯\(ツ)/¯ No i oczywiście że brak noszenia stanika wpływa na to że baba ma po kilku latach obleśne zwisy, spójrz prawdzie w oczy
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WielkiNos I dobrze robi. Nie ma to jak ubieranie się w garnitur tylko po to żeby połechtać ego jakiegoś zabetonowanego starego dziada z uczelni. Człowiek który od dziesiątek lat opowiada o tym samym a dalej nie rozumie swojej dziedziny ale trzeba robić przed nim fikołki i się płaszczyć bo przez chwilę ma ten malutki kawałek władzy.

Najlepsza była jedna magister z przerostem kija w tyłku, która przy fali upałów wyrzucała z ćwiczeń
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Narzekanie typu "kiedyś to było". Jestem po trzydziestce, a na kolokwia każdy ubierał się jak chciał. Chłopy chodziły w krótkich spodenkach, dresach, baby jak moda na tamte czasy wskazywała. I właściwie to nikomu to nie przeszkadzało... Przecież kolokwium to nie egzamin. Czym się różni goły kawałek talii od gołych ramion? Oba nie są eleganckie, a jednak nikt nie robi ale do sukienek bez zakrytych ramion.
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Nawet teraz na zachodzie jest tendencja do tego, żeby się nie ubierać jakoś galowo na egzaminy. Wpada profesor z podartym swetrze, bo zaraz idzie sobie pracować w laboratorium i nie będzie tam koszuli nosił, bo szkoda i tak to wygląda ;D Przy okazji jest na luzie i człowiek powie co wie, a nie się zestresuje, bo jakiegoś słowa nie pamięta, tu żargon zamiast języka naukowego...

A co do outfiów na
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja też bym chętnie chodzil wszędzie w dresie, traktuje to jako wolność

A nie robię tego tylko dlatego że jestem #!$%@?ą i jednak się przejmuje tym co ludzie powiedzą, szczerze zazdroszczę julce i pokoleniu Z luzu
  • Odpowiedz