Wpis z mikrobloga

@talmudyczny_triumfalizm: *Bandera nie mordował Polaków na Wołyniu

Polaków mordowało UPA, na czele której stał Suchewicz i Klaczkiwski.

Proponuję odrobić lekcje panie ruski troll, bo cię jeszcze wezmą na front.

Aczkolwiek Antonii Bandera - dobre ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@user_no_4: miałem z koleżanką z pracy która jest z Ukrainy właśnie podobną dyskusję że no przecież czemu my tak nie lubimy bandery jako Polacy skoro on nie mordował ludzi bo siedział wtedy w obozie. Odpowiedziałem jej dość prosto słuchaj przecież Putin tez teraz nikogo nie morduje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yannikto: no i kolejny raz robisz z siebie głupka
Jeszcze bym zrozumiał, jakbyś banderę stawiał w jednej linii obok suchewicza i klaczkiwskiego.

A ty tych typów w ogóle nie znasz xd

Argument z Putinem to już skrajny idiotyzm, biorąc pod uwagę fakt, twój fiutin rządzi ruskimi, a bandera był taką miernotą, że ukry musiały nową organizację stworzyć, bo chłopa niemcy
  • Odpowiedz
polecasz ten styl życia choć właśnie zrobiłeś z siebie idiote


@MikiGRU: znajdź historyka który zaprzeczy temu co napisałem, a przeleje 10 000 PLN na dowolnie wybrane konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

Albo może idź płuc na historię tragedii własnego kraju gdzieś, gdzie nikogo to nie razi, ok?
  • Odpowiedz
@user_no_4: pitu pitu. Ty A ty skąd wiesz co ja wiem? Specjalnie napisałem to żeby cię striggerować i wiedziałem że się zesrasz, bo widać że jesteś typem który w ogóle nie ma dystansu i bierze na poważnie portal gdzie ludzie wypisują kurde komentarze pod śmiesznymi obrazkami. Masz jakieś poważne życie? Jezu ale mi będzie teraz kawa smakować.

Ps. Wiesz co oznacza emotikona na końcu mojej poprzedniej wypowiedzi?
  • Odpowiedz
Jezu ale mi będzie teraz kawa smakować


@yannikto: A więc ustalmy sobie...

Zesr$les się do konstruktywnej i luźnej krytyki, która poparta jest historiografią, a teraz piszesz że to był wielki plan i czerpiesz z tego przyjemność?
  • Odpowiedz
Ps. Wiesz co oznacza emotikona na końcu mojej poprzedniej wypowiedzi?


@yannikto: Proponuję zrobić jakieś kursy na bycie smieszkiem, bo to że w twojej głowie coś jest zabawne, nie oznacza że faktycznie tak jest.

Może zacznij od tagu
  • Odpowiedz
@user_no_4: przecież twoja teza jest że bandera własnoręcznie nie mordował Polaków, tylko upa któremu bandera dał całą ideologię i chec mordu xD

I teraz próbujesz sobie wmówić że bandera nie taki zły bo własnoręcznie nie mordowal

Ta taktyka jest tak prymitywna i dawno przeruchana przez ukrofilow że aż
  • Odpowiedz
@user_no_4: ,,
W sumie to nie wiem co jest gorsze, bycie ruskim trollem, ukraińskim fanem upa - z naszywkami tej organizacji na czapce, czy głupim polaczkiemm nie mającym pojęcia o historii własnego kraju xd'' wyobraź sobie ta odpowiedź wystarczyła żebys miał powód do pisania kolejnego komentarza a wszelkie takie dyskusje historyczne to nie na wykopie tylko raczej przy piwku realizuje bo wtedy jest możliwość wyrażenia swoich poglądów
  • Odpowiedz
przy piwku


@yannikto: Jakbyś mi przy piwku zaczął sobię cisnąć beke z mordowania Polaków na Wołyniu i w Galicji, do tego nie miał byś pojęcia kto jest za to odpowiedzialny, to oboje byśmy skończyli źle.
  • Odpowiedz
jest możliwość wyrażenia swoich poglądów


@yannikto: historia to nie kwestia poglądów

Na temat UPA nie masz żadnego prawa mieć "swoje poglady", tylko ewentualnie możesz wymienić się wnioskami, jakie wyciągnąłeś z literatury tworzonej przez renomowanych naukowców zwanych inaczej historykami.
  • Odpowiedz
@user_no_4: skończ już te swoje wywody bo w ogóle mnie to nie interesuje. Ukraińcy w wermachtowskich mundurach spalili moim dziadkom cały dobytek. Przestań mi tu więc wywody prawić. A wtedy koleżankę chciałem zgasić i to mi się udało.
  • Odpowiedz
@yannikto: I mimo że twoja rodzina była ofiarą ukraińskiej rzezi, to ty nadal nie wiesz kto jest za nią odpowiedzialny?

Nieźle plujesz na tragedię własnych przodków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz