Wpis z mikrobloga

Dla bab nie, dla chłopów tak


@Chuopochuop: Jeśli jesteś normalnym wartościowym mężczyzną bez kompleksów to również tak naprawdę nie ma znaczenia, bo jak masz kobietę to liczy się to, że ona jest twoja w danym momencie. No chyba, że jesteś jakimś #przegryw -em ciężkim który myśli na zasadzie wyruchałem 5 lasek przed swoim obecnym związkiem jestem giga chadem ona zrobiła 2 typom loda przed naszym związkiem jest dziwką.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra bopo latach karuzeli pasuje się "ustadkować" przecież nie będzie sama się utrzymywać. Chady inaczej do tego podchodzą bo jak sami szarpali wszystko wokół to im to lotto. Ale przegryw, który stai w kolejce często gęsto nie miał zbyt wielu kontaktów i może czuć obrzydzenie do takiej "panny".

Dodatkowo ODPOWIEDZIALNOŚĆ to coś czego p0lki boją się jak średniowieczny chłop piekła, więc to również zmniejsza odpowiedzialność za ich czyny
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A ja myślę że 1 lodzik nie ma porównania do umawiania się na seks z 30 różnymi facetami więc nie wiem dlaczego taki przykład z Twojej strony. Jest różnica pomiędzy zaspokajaniem swoich potrzeb seksualnych a szmaceniem się.
  • Odpowiedz