Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bardzo denerwuje mnie w obecnym świecie promowanie i normalizacja hedonizmu, puszczalstwa, prostytucji nazywanej dla niepoznaki sex workingiem. Powinny być regularne, nieustanne kampanie społeczne promujące zakładanie rodziny. A nie , że "kariera", podróże, tindery itp. #rodzina #demografia #polska #swiat #divyzwykopem #niebieskipasek #mowiejakjest #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
prostytucji nazywanej dla niepoznaki sex workingiem


@mirko_anonim: za 300-500 zł możesz mieć fajne spotkanie z cycatą blondyną
wychodzi taniej niż wyjście z dupą na miasto, gdzie się nie ma gwarancji
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: co się dziwisz? odejście od wiary Chrześcijańskiej i tego konsekwencje. Z resztą trudno się dziwić, bo po co załatwiać sobie dodatkowe obowiązki? w imię czego? ludzie sobie myślą "Boga nie ma" więc mnie nie dziwi że ludzie mają podejście 'hulaj dusza piekła nie ma'
  • Odpowiedz
@Shagal: po kilku tysiącach lat konserwatyzm okazał się tylko zmuszaniem innych żeby żyli tak jak konserwatyści udają że żyją

Sorry, wolę lewactwo żeby każdy żył jak mu się podoba. Piwniczaki, konfiarze I księża pedofile na tym cierpią? Dam radę z tym żyć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
po kilku tysiącach lat konserwatyzm okazał się tylko zmuszaniem innych żeby żyli tak jak konserwatyści udają że żyją


@thorgoth: ciekawa odklejka

Taki typowy sowiecki styl. Coś jak wtedy gdy konfilk plebejuszy z patrycjuszami w starożytnym Rzymie, sowieci rozpatrywali jako walka kapitalizmu z robotniczą częścią społeczeństwa (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@thorgoth: to co będzie z takiego podejścia jakie ty uważasz za lepsze okaże się jakiś czas. Moim zdaniem ma to destrukcyjny wpływ na społeczeństwo i skończy się bardzo źle. Zastanowiłeś się chociaż przez chwilę do czego może to doprowadzić, nie skupiając się na życiu pojedynczego człowieka, ale na całym społeczeństwie?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): @lexico jakim trzeba być loserem żeby chodzić na divy i jeszcze im płacić te 300 zł, szkoda kasy już lepiej kupić fajne whisky. Zawsze bawi mnie ten argument, że divy wychodzą taniej niż spotkania z kobietami, #!$%@? w życiu nie płaciłem za kobiete czy to spotykając się czy będąc w związku xD jak płacicie im w ciemno za obiady to tak jest chyba beka

  • Odpowiedz
@user_no_4: tak tak, trzeba być konserwą bo babcia była molestowana, mama była molestowana przez księdza i moja córka musi być molestowana bo inaczej nastanie lewactwo i only fans ¯\(ツ)/¯

Sorry, z ludźmi twojego typu nie gadam, nic do ciebie nie mam ale gadaj z konserwami na swoim poziomie. Tymczasem dostajesz awans
  • Odpowiedz
to co będzie z takiego podejścia jakie ty uważasz za lepsze okaże się jakiś czas.


@Shagal: nawet nie trzeba czekać, bo widzimy to już teraz. Więzi społeczne są zrywane, czy mamy epidemie depresji, samotności i izolacji, co zdaje się jedynie przyspieszać.
  • Odpowiedz
@user_no_4: ten @thorgoth to jest bardzo prosty człowiek, widzi coś, co mu się niepodoba, to od razu wiąże to z konserwami, konfą i pisem. Absolutnie nieważne co to jest xD to jest smutny, sfrustrowany człowiek, który musi sobie tak wszystkich szufladkować, żeby pasowało to do jego wizji świata.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim fajne whisky to alkohol, czyli jeden z najgorszych narkotyków na świecie

Jaak sobie chce ktoś pójść, skorzystać i mu to pasuje, a nie jest w związku, to niech idzie. Nie ma to większych konsekwencji. A alkohol?
  • Odpowiedz
@WolvvloW Dlaczego alkohol jeden z najgorszych narkotykow na świecie? W większości przypadków 24 h zakończeniu picia to już nie ma śladu w organizmie. MJ jest wykrywana nawet po ok 6 miesiącach. Jak masz jakąś odpowiedzialną pracę gdzie są drug testy to lepiej chyba napić się alkoholu niż sięgać po narkotyki.
  • Odpowiedz