Wpis z mikrobloga

@ulver86: szkoda że o kilka razy droższych, nic nie wartych smrodach z mainstreamu i niszy tak chętnie memów nie robicie xd
Armaf Iconic to smrut i każdy to wie, zwykłe CDNIM już dużo lepsze i ma swoich zwolenników, nie czaję czemu was tak to piecze xd
  • Odpowiedz
@Gieremek: no jak to kogo, antyarabiarzy piecze xD przecież leć kupuj Aventusa za kafla, który nagle okaże się być ze złym batchem i wytrzyma 2h, nikt ci nie zabrania. Serio te memy zaczynają się być nudne. Np. o wspomnianym Aventusie jakoś memów nie widzę, bo jeszcze by się wydało że ktoś wydaje gruby hajs na wodę z kranu ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest dopiero wstyd,
  • Odpowiedz
Np. o wspomnianym Aventusie jakoś memów nie widzę, bo jeszcze by się wydało że ktoś wydaje gruby hajs na wodę z kranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hikashi: nic nie poradzę na to, że arabiarze oprócz perfum nie potrafią też robić memów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jacekkaczmarek: czy ja wiem...teraz widziałem ankietę na najgorsze niszowe marki, i było dużo głosów przy Creedzie i TF, no ale to tyle xd Tymczasem araby są wrzucane do jednego wora (bez uwzględnienia że np taki Ajmal, Al Haramain, Attar Collection i Khadlaj są imo lepsze niż np Lattafa, gdzie większość zapachów tych ostatnich są ultra płaskie i/lub są to chemole)
  • Odpowiedz