Wpis z mikrobloga

Czy ktoś tu jeszcze pamięta o Michale Szafrańskim i jego złotym myślom? Np. zakup mieszkania to słaby pomysł, spójrzmy na Niemców, którzy wynajmuja i są niezależni. Jak chcesz zainwestować w coś pieniądze to w coś co przyniesie oszczędności np. kup półkę pod prysznic, na której ułożysz kosmetyki na takiej wysokości, żebyś nie musiał się po nie schylać tracąc czas i pieniądze za wodę, która się wtedy marnuje w trakcie kąpieli. Odłożone w ten sposób pieniądze przeznacz na jego najnowszą książkę, z której dowiesz się m.in. o tym, żeby chować pieniądze do koperty.

W jego przypadku - jak sam o tym pisał - zakup większego mieszkania to była najgorsza inwestycja, bo czuł jakby zamurował pieniądze pod podłogą. Ciekawe czy przez ten czas kiedy wartość jego nieruchomości wzrosła kilkukrotnie nadal tak myśli.

No i nie zapominajmy o Klanie w formie subskrypcji za jedyne 500 zł miesięcznie. W jej ramach można zagrać z Michałem w CS’a

#inwestowanie #nieruchomosci
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ipiter0: typ był pionierem w tym aby tłumaczyć amebą, że nie trzeba wydawać całej wypłaty do ostatniej złotówki. Nie potrafię korzystać z takich genialnych materiałów bo dla mnie to wszystko jest tak oczywiste i naturalne, że ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
  • 1
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: myślę, że mógłbyś odnieść sprzedażowy sukces xd ogólnie teraz jest mrowie osób, które pod płaszczykiem dobrych rad zbijają fortunę na naiwności ludzi. Ostatnio trafiłem na profil, na którym jakaś babeczka opisuje swój instagramowy sukces podając dzienne kwoty przychodów (po kilka tys. dziennie). Oczywiście żeby poznać sekret tego jak zarobiła musisz kupić jej niewinnego ebooka xd to jest takie klasyczne odwrócenie kota ogonem. Opisywanie jak stać się milionerem i zarobić
  • Odpowiedz
Michale Szafrańskim i jego złotym myślom


@ipiter0: Typ jest geniuszem, na sprzedawaniu tajemnej wiedzy Januszom w postaci: "wydawaj mniej, niż zarabiasz", stał się milionerem. Podziwiam.
  • Odpowiedz
pod płaszczykiem dobrych rad zbijają fortunę


@ipiter0: fortune to on zbił, bo jeden z jego wpisów wypozycjonował się wysoko na jedną z lokat idea banku - później zaczął robić z siebie guru od zarabiania, oszczędzania i #!$%@? wie jeszcze czego.
  • Odpowiedz