Wpis z mikrobloga

245 044 + 157 = 245 201

Najdłuższy wyjazd solo ever, czwarty najdłuższy w ogóle, ale te 3 dłuższe zawsze z kimś, choćby przez pół trasy.

Celem było zwiedzanie zachodnich wiosek i miasteczek. Tzn. zachodnich w relacji do Bydgoszczu, tak dalece zachodnich, że zajechałem w województwo wielkopolskie ;)

O samych wioskach i wioseczkach się nie będę rozwodził, bo de facto to tylko pretekst i jakieś linijki w excelu do odhaczenia. Napiszę tylko że miasteczko Wyrzysk i sąsiedni Osiek n/Notecią, bardzo urokliwie są położone, a krajobraz wokół przypomina pogórze jakieś bardziej, niż płaskopolskę. Zjazdów powyżej 2km to ja u siebie nie mam, albo mam jeden naciągany.

Na szczęście obyło się bez zmoknięcia, tylko 2x po 10 min w jakiejś mżawce, ale w pełnym słońcu. Nieprawdopodobne to, bo kilka razy miałem tak z 2-3km do skraju burzy (już zawiewało kropelkami), a 10km przed Bydgoszczą, czyli 30km przed domem, dostałem od różowej info że oberwało chmurę. Wpadam do miasta a tam ulice parują i lampa na niebie :)

-------------------------------------------

#kwadraty

Do Nakła dwoma różnymi drogami żeby nie było nudy, ale obie drogi już jechane (jedna nawet wiele razy). Od Nakła pętelka na jeszcze bardziej zachodni zachód, gdzie nigdy nie byłem - 65km nowych dróg i tylko 2x2km znośnego szutru. Jak na moje planowanie tras to podejrzanie malutko :)

Max square: 25x25 (-)
Max cluster: 952 (-)
Total tiles: 2958 (+52)

btw, maj kończę wynikiem 996km i to bez jakiegoś szczególnego postarania, czy nabijania kilometrów. Jak się okazuje to drugi najlepszy mój miesiąc ever, po wrześniu zeszłorocznym, urlopowym.

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz #100km (8. w sezonie, 47. w karierze)

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 245 044 + 157 = 245 201

Najdłuższy wyjazd solo ever, czwarty najdłuższy...

źródło: taDxveMm4WhMr56HvYyQRN0MpdgLTc3JYMJh_be2QtI-1180x2048

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz