Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Opowiem wam akcje z moją ex bo chyba muszę się komuś wygadać. Dwa dni temu dostałem wiadomość, że jest u mnie w mieście i czy mam chęć się spotkać (chyba dalej coś do niej czuje więc się zgodziłem). Myślałem, że będzie drętwo, ale dobrze się dogadywaliśmy, jak się ściemniło poszliśmy do parku i tam zaczęła się do mnie kleić, poszliśmy do mnie i chyba każdy się domyśla co było dalej. Rano pojechała i napisała mi wiadomość "było mrrr, ale nie leć na mnie za bardzo bo potrzebuje czegoś nowego i szukam kogoś na tinderze". Nie kumam tego, jak można tak się zabawiać czyimiś uczuciami i potem zachowywać się jakby nic się nie wydarzyło. #zwiazki #tinder #relacje #logikarozowychpaskow #p0lka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tak zwany klasyk. Szukam lepszego i czuję, że należy mi się lepszy, ty dałeś ciała, ale póki co jestem sama i jednak jakiś tam sentyment do ciebie mam, więc możesz mnie zaspokoić jeszcze ten jeden raz, ale potem już szukam nowego lepszego, obiecuję. Tylko gdzie jest ten lepszy, chady chcą tylko ons, a ja chcę kogoś na stałe. Cóż, jeszcze trochę poszukam i na pewno coś się trafi.

Przecież
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): chciała sprawdzić swoją przystań czy dalej ma u ciebie szanse, takie podbijanie ego, spartoliłeś test i masz za swoje XD
Jak ex to jedynie mozesz jej napisac "wy..alaj" i tyle albo zignorowac waidomosc. Ale polaczkow sie wlasnie nie szanuje


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
po prostu miała ochotę na seks i ty byłeś dostępny, kropka


@kabotyno: czyli jest niedojrzałą guwniara, myślącą tylko o sobie xd
Taka osoba nigdy nie stworzy szczęśliwego związku. Ten sam typ człowieka co ci wszyscy babiarze.
  • Odpowiedz