Wpis z mikrobloga

@dekogangster: jakim? Bo ja akurat na Tinderze mam dużo polubien, ale jak patrzę na te kobiety 30+ to przepasc między 20 stkami, i takie 30 maja standardy? tylko kto nimi się interesuje, bo mi się nie chce. I czy są jacys naiwniacy nimi się interesujący. Standardy to one kota mieć, nikt im nie broni.
  • Odpowiedz
@Tom8: pamiętaj, że te standardy 30+ są po to, aby wyrwać typa, który i tak będzie betabankomatem, ale spełni chociaż część wymagań.
Raz poznałem księżniczkę, 31 lat, która ciągle mówiła, że dla niej tylko 180+ cm, wysportowany, mający dobrą pracę itp.
Związała się z łysiejącym,, niskim okularnikiem z grubą wadą wzroku xD
  • Odpowiedz
  • 14
wysokie standardy u p0lek


@King_of_the_savannah: To nie standardy, tylko tacy mężczyźni są w zasięgu naszych witaminek. Wiejska dziewczyna z Polski jak z racji swoich kompleksów, niedowartościowania i chłopskiego pochodzenia szuka chłopa za granicą to nie ma szans u niemieckiego lekarza, szwajcarskiego bankiera czy norweskiego chada. W zasiegu polski jest za to nigeryjski sebek, pustynny kierowca ubera, czy właśnie hiszpański/portugalski incel, który nie może zaruchać we własnym kraju, więc jedzie do Polski
  • Odpowiedz
@dekogangster to już są bejty jakiegoś przegrywa. Ja rozumiem robienie z Anki puszczalskiej, chociaż w rzeczywistości ona raczej się z nikim nie rucha oprócz lewego - chociaż pewności nigdy nie ma. Ale takie historyjki jak powyżej to już zwykłe #!$%@? i #!$%@? mózgowe jakiegoś sfrustrowanego zakolaczka
  • Odpowiedz
@dekogangster: Jak pamiętam gdy człowiek chodzil na imprezy m.in z typami z Portugalii/Hiszpanii, którzy przyjechali na wymianę studencka to gdy dyskutowali o takich tematach damsko męskich to często wyrażali wręcz z pogardą na temat polek za granicą. Nawet jak ktoś jakas gdzies wziął to nawet się tym nie chwalili bo dla nich jak chłop nie musi niczym zaimponować kobiecie a ona sama wręcz nadmiernie lgnie to jest stawiana na poziomie panny
  • Odpowiedz