Wpis z mikrobloga

#loty nie leciałem nigdy samolotem i chcę sam bez zadnej osoby mi pomocnej spróbować pierwszy raz polecieć. Na próbę z lotniska wrocław do warszawa , wylot i powrot w tym samym dniu np rano po 5:00 i powrót przed 24:00 cena okolo 600 zl . Proszę mi powiedzieć czy taka osoba jak ja która jeszcze nie leciała to nie zginie na lotnisku ?, czy jak kupię bilet przez internet i wykupię odprawę to już jest łatwiej ?, bagażu żadnego nie brał bym ze sobą. I na co uważać ?
#samoloty
#podroze
#lotnictwo
#lotnisko
#piloci
  • 16
  • Odpowiedz
@matkuma: spokojnie zakup przez internet bilet i odpraw się online. Wszystko jest intuicyjne. Dasz radę. Ja żonę w tamtym roku z synem wysłałem w podróż i także dali radę. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@ilmari odprawa online 24-48h przed lotem jest darmowa i intuicyjna. Jak nie zapomnisz dowodu to nie ma opcji zeby sie nie udalo. Ja sporo latam, a ostatnio pierwszy raz od ~10 lat musialem jechac pkp i takiej paniki, jakiej przezylem biegajac miedzy tymi peronami i torami to juz dawno nie mialem. Luzno mirek dasz rade, relacjonuj tutaj i zawolaj nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@matkuma szkoda sensu, za 600 jak dobrze poszukać na pepperku to polecisz, posiedzisz gdzieś parę dni czy nawet tydzień i wrócisz w tych pieniądzach. Odezwij się na priv to ci pomogę
  • Odpowiedz
  • 1
@matkuma wszystko masz ładnie opisane na lotniskach, jak będziesz miał ciężkie buty to każą ci je ściągnąć na bramce. Ale o ile nie wyglądasz jak ja to nie będziesz miał problemów...

... Mnie zawsze trzepią bo podejrzenie wyglądam przez ilość tatuaży i ubiór. Ale jak jesteś zwykły Mirek to na spokojnie ogarniesz. Gdyby to był Amsterdam to już by był problem bo tam to można się zgubić
  • Odpowiedz