Wpis z mikrobloga

ten uczuć kiedy zaorasz psychofana tuska, temu kończą się argumenty poza implikacją o bycie ruskim trollem/mateckim/czymkolwiek, a ten wściekły z czerwoności usuwa twój wpis. Najwidoczniej zabolało xD jazda z fajnopolakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bekazlewactwa #polityka #bekaztuska
epicko - ten uczuć kiedy zaorasz psychofana tuska, temu kończą się argumenty poza imp...

źródło: Screenshot_12

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@RzeczowyKomentator: szczerze ciężko powiedzieć, bowiem nie głosuję na partie, a na ludzi, co do których mam pewność że coś robią i nadają się na dane stanowisko, a nie są tylko krzykaczami z wykupionymi plakatami. Mnie bardziej interesują nazwiska niż przynależność do partii.
  • Odpowiedz
  • 1
@missioncritical: i tak ich nie będziesz kojarzył, a ja nie zamierzam spowiadać się w jakim mieście na kogo szczególnie głosowałem. Wiem tyle że osoby na które głosowałem przysłużyły się lokalnej społeczności i będą wiedziały co robić by było lepiej
  • Odpowiedz
  • 1
@massejferguson: ja po prostu gardzę złodziejstwem i korupcją wśród polityków, jednak najgorszy jest elitarzym wśród wyborców koalicji, oni dosłownie wierzą że głosując na bandytów z koalicji należą do elitarnego "oświeconego" społeczeństwa, a są zbyt głupi by zrozumieć że ta banda robi ich jak chce i tymi wyborcami gardzi. Do tego próbują usprawiedliwiać kłamców pokroju tuska, albo jak pewna osobistość usuwać niewygodne słowa prawdy
  • Odpowiedz
  • 1
@gomjeden: jeżeli chodzi o szerszą skalę to owszem, jednakże partia nie definiuje odrazu poglądów osoby na którą się głosuje, to indywidualna jednostka definiuje swoje poglądy, a zero jedynkowe myślenie w stylu: partia x dobrze, partia y źle to najgłupszy tok rozumowania, niestety dość powszechny wśród wykopków którzy wkręcili sobie, że są częścią jakiejś elitarnej mniejszości w internecie
  • Odpowiedz
@epicko: nie zmienia to faktu, że głos oddajesz na partię, a nie na człowieka. Jeśli twój poseł, w trakcie kadencji, zmieni barwy polityczne, twój głos za nim nie idzie - nadal zagłosowałeś na partię, z którą twój poseł przestał się identyfikować, a która m.in. za pomocą twojego głosu dostała się do sejmu.
  • Odpowiedz
  • 4
@wortor: płacz dalej, jednakże ja na swoim profilu nie chcę widzieć banderowskich trolli na usługach tuska pokroju Pablo Moralesa, jak nie masz nic ciekawego do dodania to zamilknij i uśmiechaj się do siebie w lustrze, powtarzając przy tym jaki elitarny jesteś bo zagłosowałeś na jedyną słuszną partię która zdecydowanie wyprowadzi Polskę z biedoty i ciemnoty. Też możesz wydrukować sobie order uśmiechu, jednakże ja prostactwa tolerował tu nie będę, jak pisałem
  • Odpowiedz
  • 3
@gomjeden: w takim razie w następnych wyborach zagłosowałbym inaczej, jednakże prawdą jest, że ten system o którym piszesz nie jest idealny. Niestety nie da się nic już zrobić w przypadku czegoś takiego, albowiem nie mamy umiejętności przewidywania przyszłości, możemy opierać się tylko na tym co dotychczas zrobiła dana osoba by zasłużyć na dane stanowisko, a nie rozmyślać o tym, co by było w sytuacji której przykład przedstawiłeś
  • Odpowiedz
tak ich nie będziesz kojarzył, a ja nie zamierzam spowiadać się w jakim mieście na kogo szczególnie głosowałem. Wiem tyle że osoby na które głosowałem przysłużyły się lokalnej społeczności i będą wiedziały co robić by było lepiej


@epicko: to odpowiedź z jakich partii byli. No chyba, że się wstydzisz? Albo przypadkiem był to Konfedepis?

Głosowanie na nazwiska ma sens w wyborach samorządowych. W wyborach parlamentarnych głosujesz na partię, a potem
  • Odpowiedz
  • 1
@missioncritical: odnosiłem się właśnie do wyborów samorządowych, nigdzie nie napisałem że piszę o parlamencie, ale no dobra, mój błąd że nie sprecyzowałem. Odpowiadając na twoje pytanie prawdopodobnie te osoby były na listach bezpartyjnych/pisu, jednakże nie pamiętam już dokładnie, ponieważ aż takiej wagi nie przywiązywałem do tego z jakiej partii startuje xD
  • Odpowiedz
@missioncritical: i tak ich nie będziesz kojarzył, a ja nie zamierzam spowiadać się w jakim mieście na kogo szczególnie głosowałem. Wiem tyle że osoby na które głosowałem przysłużyły się lokalnej społeczności i będą wiedziały co robić by było lepiej


@epicko: ale żeś szybko obsrał spodnie xD
  • Odpowiedz
@epicko: ten gość wczoraj dał wpis, że robi eksperyment, który polega na próbach odbycia rzeczowej dyskusji z "prawactwem" i wynik tego taki, że się nie da, bo jesteśmy debilami. Oczywiście wyplusowany przez neuropków, oficerD musiał wtrącić swoje kocopoły, że szkoda życia na takie próby (kiedy równocześnie jego życie polega na wklejaniu memów i manipulacji o konfie). Jak ludzie w odpowiedzi zaczęli mu wytykać jak wygląda dyskusja wg niego to wpis
U.....o - @epicko: ten gość wczoraj dał wpis, że robi eksperyment, który polega na pr...

źródło: IMG_6888

Pobierz
  • Odpowiedz