Wpis z mikrobloga

  • 12
@Niewiem90 Każda potwora.. Ale ciężko powiedzieć, żeby Iga odstraszała. To nie poziom czołgów z rodziny Williams.Jednemu się podoba a drugiemu nie a zbiorowa obsesja to jeszcze inna rzecz.

  • Odpowiedz
@Niewiem90 ktoś w tym wpisie się podniecał że jest ładna że musiałeś taki wysryw napisać? Tak, Iga nie jest najpiękniejsza dziewczyna na świecie - i co z tego? xD Ważne że wygrywa i jest szczęśliwa
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: uspokój się bo ci żyła pęknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisałem sobie taki komentarz na podstawie obserwacji. A Ty jesteś kimś z jej rodziny że tak zareagowałeś agresywnie czy jesteś tym wykopkiem o którym wspomniałem ze się podnieca jej wyglądem? Zaraz sprawdzę na twoim profilu w aktywnościach jak sam się do tego nie ustosunkujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: zgłoszony, prześledziłem Twój profil i stwierdzam że jedyna osoba która się tu zesrała na miętowo i pod większością postów jesteś ty

Otóż ja mam prawo mieć zdanie że Iga do ładnych nie należy więc przykro mi fanboyu, że burze twój obraz "pięknej Igi"
  • Odpowiedz
nie rozumiem wykopków zachwycających się jej "urodą"


@Niewiem90: a ja nie rozumiem wykopków twierdzących, że to pasztet czy facet w peruce. Nie jest to miss Polonia, ale żeby twierdzić, że jest brzydka, to wzorce piękna trzeba chyba brać z pomarańczowego youtube'a.
  • Odpowiedz
@Niewiem90:

nie rozumiem wykopków zachwycających się jej "urodą"

Ja np nie rozumiem jak można chcieć walić konia patrząc na dwóch femboyów, po prostu każdy ma swoje zboczenia.
  • Odpowiedz