Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Ej a tak w ogóle, wszechmocny Piekarz-Bagieta z UK, z dużymi dochodami z YT (jak twierdzi), znajomościami, doświadczeniem na "obczyźnie", ew. jego wielce czcigodna żona, który wpłacił wg topki Tipply 7k samemu Maczajowi nie może pomóc Filipowi?

Łysy taki samarytanin, chce się dzielić kasą Mańka, nie może przyjaciela poprosić o pomoc? Przecież on WSZYSTKO może xD.
  • 8
  • Odpowiedz
@lskx: ja mialem podobną rozkminę ostatnio dlaczego Trzy tłuste Kambodżański Rekiny Tj, Łysy, Klapek i spocony Krzychu pdf nie zrzucą się na bilet do ul dla Filipa? Przecież oni natrzepali niby sporo kasy... to jakby podzielić na trzy osoby to by wydały smieszne kwoty
  • Odpowiedz
@lskx: Ormowiec w szoku, jak to Maniek podle się zachował, że nie chciał się kasą podzielić z pasibrzuchem, śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na marginesie, gdy Maniek miał problem, by zapłacić czynsz, czy ktoś mu pomógł? Czy Ormowiec oddał połowę z Live z Lucjanem? To są hipokryci, od tego żebrania to im się już klepki poprzestawiały, tak pazerni na nieswoje pieniądze.
  • Odpowiedz
  • 7
@Kleszczolap:

Ormowiec w szoku, jak to Maniek podle się zachował, że nie chciał się kasą podzielić z pasibrzuchem, śmiech na sali ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na marginesie, gdy Maniek miał problem, by zapłacić czynsz, czy ktoś mu pomógł?


Haha, masz shota? No tak, jak sie #!$%@? w złą sytuację, bo nie kupujesz ubezpieczenia, tj. sorry. Masz z Revolut (xD) to dajcie, ja chora. A chora
  • Odpowiedz
@lskx: Jest u Ormowca ten ostatni lajt, teraz tak na przyśpieszeniu oglądam typa. Żona w szpitalu, a ten wali wódkę i zbiera na whisky i się pruje, że maniek to szyja :D Ja to jednak wiedziałem którego Jupitera obstawić, teraz tylko czekać na kolejną dalszą część akcji, bo niewątpliwie kasa będzie się kurczyć i nerwy będą puszczać, sztuczne uśmieszki znikną.
  • Odpowiedz
  • 14
@kurczakos1: @Kleszczolap

Hahahaha, no to podpadli widzom. Chcą kasę od Manka, który nagrywa kalkulatorem, nigdzie nie chodzi, nie ma na nic kasy, poszedł się docelowo "zbłaźnić" do Łysego (ale go zaorał xD) i ma ich dotować? 3 zdrowe byki. No już nie zdrowe. Ale jak się j est schorowanym to sie nie jedzie do kraju III-świata, gdzie kilkanaście lat temu rządzili czerwoni khmerzy. No kur...

Najbardziej mnie przerażą zlewka z ich
  • Odpowiedz