Wpis z mikrobloga

Jest sens kupować #quest2 ?
Nigdy nie korzystałem z VR - chciałbym w koncu zapoznac sie z tym, pograc w Beat Sabera i zobaczyc czy to dla mnie, na OLX widze mase dosc dobrych ofert cenowych i zastanawiam sie czy jest sens kupować u----i?
A może lepiej pójsc w coś innego? Teoretycznie kompa mam dobrego i moze wystarczy do tego kupic jakieś inne okulary? Prosiłbym o pomoc bo temat jest fajny, a ja sie na tym w ogóle nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowujac - chce skosztować VR i sie nie zrazić ( )

#vr
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jednorybek: Inne raczej nie mają sensu. Jak możesz, to wypożycz, czy idź do salonu gdzie możesz sobie przez chwilę pograć, a jak chcesz kupić, to lepiej questa 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jednorybek: Jak masz hajs kup z meta Quest 3 masz 30 dni na zwrot jak nie zasmakuje. Jeżeli masz mniej hajsu kup używkę Quest 2 bo to nadal solidny sprzęt. Ale Quest 3 to inna liga tam dzieją się rzeczy duuużo lepsze i odbiór VR dużo lepszy dzięki świetnym soczewkom i kolorowym podglądem otoczenia. Do tego instalujesz QuestGamesOptimizer i ciśniesz rozdzielczość w grach o wiele wyżej niż producent gry ustawił
  • Odpowiedz
@Jednorybek jak kupisz bezpośrednio od Mety to nie dość, że najtaniej to masz 30 dni na zwrot jak się nie spodoba. Możesz polować na promocję, bo da się wyrwać od nich Q2 nowego za okolice 1k, lub kupić taniej używkę. Myślę, że Q2 na start z niskim budżetem będzie ok. Jak nie odstawisz w kąt po 2tyg fascynacji to będziesz grał to wtedy można się zastanowić nad przesiadka na Q3.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jednorybek: to tak dla potomnych, posłuchałem sie Raffael-a, kupiłem używke za 700 zł na OLX, jest w pyte, mam już jakieś 2 tygodnie i narazie aktywnie gram. Dokupiłem jakies paski z aliexpress i nakładki silikonowe na mordy, narazie testuje ale polecam gorąco
  • Odpowiedz