Wpis z mikrobloga

Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.

NOWY TESTAMENT
Ewangelia wg św. Mateusza 6


#bekazkatoli #sekta #bekazprawakow #neuropa
d4wid - Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na roga...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid: Potem ukazał się anioł, który mówił do mnie, i rzekł: «Podnieś oczy i popatrz na zbliżający się przedmiot». 6 Zapytałem: «Co to jest?» Odpowiedział: «Zbliża się dzban3». I dodał: «To zresztą można zobaczyć w każdym zakątku świata»
d4wid - @d4wid: Potem ukazał się anioł, który mówił do mnie, i rzekł: «Podnieś oczy i...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid: tak, modlić się masz w ukryciu to znaczy, że to ma być osobiste i tylko Twoje. Tu bardziej chodziło o to, ze nie robisz tego dla innych. Procesja w Boże Cialo to jeszcze coś innego. Celem obchodów uroczystości Bożego Ciała jest publiczne wyznanie wiary w obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie, oddanie Mu czci i podziękowanie za łaski płynące z sakramentu Eucharystii. Nie chodzi tutaj o chwalenie się tylko o
  • Odpowiedz
@d4wid: cytowanie w 2024 roku żydowskiej ksiegi bajek napisanej przez jak to określiła Dorota Rabczewska mnichów spalonych ziołem i opitych winem xD
  • Odpowiedz