Wpis z mikrobloga

Moja #niepopularnaopinia jest taka, że nie cierpię słońca. Skóra się niszczy i generalnie nie jest fajnie. Nie rozumiem jak można się opalać i celowo uszkadzać swoją skórę na plaży w tłumie półnagich Januszy i Grażyn. Dla mnie to by była tortura a normictwo uznaje to za najlepszy wypoczynek.

Nienawidzę też gdy jest więcej niż +25 stopni na dworze. Człowiek się poci i jest nieznośnie. Wolę wtedy zostać w domu.

Dla mnie idealna pogoda to 18-23 stopnie C i całkowite zachmurzenie.

#przegryw ##!$%@?
BlackpillRAW - Moja #niepopularnaopinia  jest taka, że nie cierpię słońca. Skóra się ...

źródło: temp_file6743797389505937610

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: dokładnie to. Od dziecka nie rozumiałem jak można samowolnie smażyć się na słońcu żeby wyglądać brzydko xD wszędzie w gazetkach, tv była lansowana opalenizna jako kanon piękna, złote czasy solariów, a ja myślałem że to że mną jest coś nie tak. Nawet jak jakaś dziewczyna w szkole która mi się podobała, wracała po wakacjach opalona to już zaczynała mi się kojarzyć z jakimś brudem, hinduskim cyganem, albo innym sandałowiczem który
  • Odpowiedz
Dla mnie to by była tortura a normictwo uznaje to za najlepszy wypoczynek.


@BlackpillRAW: umarłbym z nudów. Pytałem normików, dla ktorych to idealny wypoczynek co im sie w tym podoba to mówili, ze to taka chillerka lezysz sobie idziesz tylko do baru po drineczki i jedzonko. Oni to na urlopie chca odpoczac i poczuc taki wakacyjny vibe: plaza, palmy, słoneczko, nic nie musisz tylko jesz i pijesz, a nie jakies #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 2
BTW tez zauwazyles te obsesje na punkcie tego całego VIBE, cos im daje VIBE. Juz widzialem jak na amerykanskim twitterze robia cancel na jakims influ bo ma zly VIBE


@Eugeniusz_Zua To słowo "vibe" jest nadużywane do tego stopnia, że robi się to niesmaczne. Zoomerzy czesciej mówią "vibe" niż pijaczki spod budki z piwem "ku'wa". Ja małpy kopiują jeden Od drugiego.
Jak szpiegowałem koleżanki ze studiów na insta to w co drugim opisie
  • Odpowiedz