Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie skonfigurować #mysz #razer Basilisk X Hyperspeed.

1. Czy myszka jest bardziej precyzyjna przy podłączeniu bluetooth czy podłączeniu radiowym (przez wpinaną kostkę 2.4 do gniazda usb)?
2. Czy myszka jest bardziej precyzyjna gdy w aplikacji ustawimy więcej DPI, a w ustawieniach windows lub ustawieniach gry wolniejszy ruch wskaźnika, czy na odwrót (a może wychodzi na jedno)?

W tej chwili w aplikacji razer mam ustawione dużo dpi (5000-6000), a w ustawieniach gry ruch wskaźnika musiałem zmniejszyc, bo poruszał się za szybko.
Cesarz12345 - Mirki pomóżcie skonfigurować #mysz #razer Basilisk X Hyperspeed. 

1. C...

źródło: mysz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@Cesarz12345: nie przez bt - będzie input lag, tylko dedykowany usb dongle od razer daje ci parametry ze specyfikacji myszy, ps co do DPI to trzeba znaleźć sweet spot, ale max 3-4k bo też wzrasta input lag. ten gośćiu na YT robi najróżniejsze testy myszek, na różnych ustawieniach, połączeniach i powierzchniach, pooglądaj sobie. https://www.youtube.com/@optimumtech
  • Odpowiedz
  • 0
@muaddib443: dzięki wielkie stary ;) kurde problem w tym że wtyczka usb dongle spaliła mi się, dlatego przestawiłem sie na bt (i teraz mam problemy z konfiguracją). No nic, oddam na gwarancje
  • Odpowiedz