Wpis z mikrobloga

Pytanie czysto z ciekawości xD.
Gdybym chciał wejść na bombę to jak to zrobić? W sensie skąd brać dobrej jakości sterydy? Czy można iść do lekarza by dokonał zabiegu iniekcji jesli sam bym nie umiał? XD W ogóle jak znaleźć sterydowego "mentora", który będzie czuwał nad zdrowiem, dawkowaniem czy co tam się robi xDD Jak mówię, pytam bo mam rozkminę #pytanie #mikrokoksy #zdrowie
  • 10
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: lekarz co najwyżej da Ci TRT, aptecznie dopingu nie będziesz miał, musisz kupować środki z internetu. Dodatkowo prowadzić Cię może jakiś koksik/trener, bo lekarze nawet niechętnie przepiszą Ci Testosteron w niskich dawkach w ramach trt, nikt nie będzie się podpisywał pod tym, że bierzesz dawki kilkukrotnie wyższe, czy jakieś środki przeznaczone dla zwierząt
  • Odpowiedz
  • 0
@stillrunning jak robiłem znajomym w dupę strzały i w uda to w 70% przypadków była krew przy aspirowaniu i trzeba bylo drugi raz sie wkłuć a czasem dopiero za trzecim razem sie udawało wiec ja bym nie ryzykował bo z doświadczenia wiem że często się zdarza
  • Odpowiedz
@cr6d: O!, to jestem szczerze zaskoczony, na ten moment zrobione w dupe około jakieś 300 iniekcji, 60% Żona, 40% sam i kaszel jakieś 3 razy. Nie wiem ale może minimalna ilość krwi przy aspiracji może się pojawić?
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy:
Jakość underów w Polsce jest całkiem dobra, testosteronu na pewno nikt nie podrabia bo się nie opłaca ale jakbyś chciał mieć testosteron apteczny z apteki to receptę możesz załatwić od miłych Panów z FB.
W Polsce masz 3 leki w iniekcyjnym teściem Jelfa, Nebido i Omnadren.

Większym problemem będzie mentor bo jak widać po komentarzach wyżej z edukacją o SAA w Polsce słabo. (nie oceniam wszystkich bo niektórzy na
  • Odpowiedz